Ciekawostki

UWAGA KONKURS!

Od kilku tygodni wysyłacie do nas swoje nieoficjalne rekordy. Wznowienie rankingów nieoficjalnych było jednym z dłużej oczekiwanych upgrade'ów naszego portalu. Do Waszej dyspozycji mamy niemal wszystkie konkurencje, w których na co dzień oficjalnie startujemy podczas zawodów. Możecie tam gromadzić wszystkie swoje rekordy domowe, które umożliwiają porównanie domowego potencjału zawodników. 
Aby dodać swoje wyniki wystarczy założyć konto na speedcubing.pl i we własnym panelu po prostu dodać najlepsze wyniki :) Dzięki temu lista polskich miłośników kostki Rubika rośnie! 

Pragniemy zatem zaprosić wszystkich polskich układaczy do wspólnego budowania list rankingowych! Oficjalny sezon turniejowy zakończyliśmy 17 grudnia w Bełchatowie, a następne zawody dopiero za 3 tygodnie. Jesteśmy przekonani, że w najbliższych dniach w Wasze ręce wpadnie wiele sprinterskich kostek:) Zapewne czasu na kręcenie również nie zabraknie ogłaszamy więc konkurs!

Każdy, kto założy konto i wprowadzi swoje wyniki nieoficjalne weźmie udział w losowaniu 4 kostek ufundowanych przez firmę SpeedCube. W zabawie biorą udział również zawodnicy z istniejącymi kontami, którzy w trakcie trwania konkursu wprowadzą do rankingów nowe rekordy.

Bawimy się od poniedziałku 25 grudnia 2017 do 12 stycznia 2018 roku.

Życzymy dobrej zabawy, przyjemnego kręcenia oraz oczywiście szczęścia w losowaniu :)

Autor: Adam Polkowski

Witam serdecznie każdego, kto zechciał przeczytać te kilka słów, które chciałbym o sobie napisać:)
Idąc śladem mojego przyjaciela Adasia Joksa, zast…

inne z kategorii