Działalność oficjalna

Lubelska ekipa organizacyjna zaprasza!

Trwa rejestracja na Speed Days Kraśnik 2017!

Lubelska ekipa organizacyjna zaprasza na kolejny „SZYBKI” weekend do Kraśnika. To już po raz trzeci odbędą się zawody speedcubingowe w tym mieście. Tym razem, poza tradycyjnym big cubowym oblężeniem, zawodnicy po raz pierwszy podczas kraśnickich zawodów będą mogli zmierzyć się we WSZYSTKICH oficjalnych konkurencjach! Rejestracja już wystartowała i potrwa do 31 maja!

Rejestrując się w terminie do 15 maja można skorzystać z niższej opłaty startowej! Tradycyjnie w Kraśniku będzie można wziąć również udział w rywalizacji w Sport Stackingu.

Najświeższe informacje dotyczące Speed Days Kraśnik 2017 na bieżąco pojawiają się również na Facebookowym Fanpage Speeddays.pl.

Dotychczas kraśnickie zawody obfitowały w ciekawe wydarzenia, zwłaszcza w big cubach. W 2014 roku pierwszy raz w historii polskich rekordów w konkurencji 7x7x7 przełamano hegemonię Michała Halczuka a to za sprawą Cezarego Rokity, który wykręcił ówcześnie rewelacyjny singiel: 2:41.69.

Rok później podczas zawodów w Kraśniku padł kolejny fantastyczny rekord w tej konkurencji, Michał Halczuk ustanowił rekord świata w singlu: 2:34.64. Czy w tym roku również będziemy świadkami ciekawych wydarzeń w tej konkurencji? Przed nami 2 rundy zmagań we wszystkich big cubach, więc kto wie?

W obu poprzednich edycjach zawodów rywalizacja w głównej konkurencji była zacięta. Ostatecznie prym wiódł Jakub Kipa dwukrotnie zwyciężając w kraśnickich zmaganiach. Kuba w tym roku również zapowiedział start w Speed Days Kraśnik 2017.

Do Kraśnika zaprasza doświadczona ekipa organizatorów w składzie Michał Halczuk, Przemysław Piątek oraz Patryk Skrzyński. Nad całością zmagań będzie czuwał delegat WCA Grzegorz Łuczyna. Zapowiada się naprawdę SZYBKI weekend :)

Autor: Przemysław Piątek

inne z kategorii