Działalność oficjalna

Gdańsk nie odpuszcza!

Lider ankiet pozostaje bez zmian!

Za nami kolejna porcja ankiet, po których mamy małe zmiany w rankingu. Co prawda GLS Cup I spadł na drugie miejsce, ale na pozycji lidera zastąpił go... GLS Cup II. Druga odsłona Gdańskiej Ligi podbiła stawkę i uzyskała łączną notę 9.44. W większości składowych druga tegoroczna gdańska impreza uzyskała lepsze noty niż podczas marcowego turnieju.  

Zawodnicy docenili kontakt z organizatorem przed turniejem - z na bieżąco wrzucanymi informacjami i ciekawostkami na czele - przyznając wysoką notę 9.36. Dostosowanie wielkości obiektu do liczby uczestników oraz komfort przebywania na sali również spotkały się z aprobatą zawodników (9.21 i 9.08). Duża w tym zasługa przyjemnych wnętrz Novotelu Marina, który już drugi sezon gości Gdańską Ligę.

Nieco słabiej wypadły tym razem komfort układania oraz przebywania w strefie startowej i oświetlenie stanowisk startowych - nadal pozostają jednak na wysokim poziomie (odpowiednio 9.08 i 9.4). Adam Polkowski po raz kolejny wzniósł się na wyżyny konferansjerki, dzięki czemu za prowadzenie imprezy GLS Cup II zgarnął wysoką notę 9.62. Budowa i relizacjia harmonogramu wypadły tym razem zdecydowanie lepiej niż poprzednio (zwłaszcza jeśli chodzi o poślizgi i opóźnienia), co dało turniejowi noty w tym aspektach 8.87 i 9.2. Nieco słabiej niż dwa miesiące wcześniej (ale wciąż bardzo wysoko) oceniono rozwiązania żywieniowe (9.12) i obsługę sędziowską (8.85).

Bezkonkurencyjna, i ponownie bardzo wysoko oceniona, została prezentacja wyników z autorskim system wyświetlania czasów w połączeniu z rzutnikiem, telewizorem i bieżącym udostępnianiem wydrukowanych rezultatów na tablicach (9.81). W tej kwestii gdańska ekipa zbliża się już niemal do perfekcji :) Bardzo wysoko, aż na 9.81, ocenili uczestnicy atmosferę turnieju. Nie bez wpływu był tutaj na pewno jubileusz Wojtka Szatanowskiego, debiuty startowe wielu zawodników oraz personalne besty starszych kolegów, co w połączeniu z emocjonującymi startami, przyjaznym klimatem oraz pozytywnym wnętrzem i oprawą muzyczną dało wyjątkowy efekt. 

Już niebawem kolejna, trzecia odsłona GLS-a. Będzie to też pierwsza od dłuższego czasu, dwudniowa impreza w Trójmieście. Wiemy, że organizatorzy szykują kolejne niespodzianki i udogodnienia i bardzo intensywnie pracują na tym, by i tym razem stworzyć niezapomniany event. Pozostaje nam zaprosić Was do wzięcia udziału i przekonać się o tym na własne oczy :) 

inne z kategorii