Działalność oficjalna

Za nami Walne Zgromadzenie PSS!

Wybrano nowy Zarząd Stowarzyszenia!

W minioną niedzielę, 18 czerwca, w Warszawie odbyło się Walne Zgromadzenie Polskiego Stowarzyszenia Speedcubingu. Spotkanie miało na celu przedstawienie i zaakceptowanie sprawozdania finansowego z 2016 roku, rozmowy i dyskusje na temat bieżących tematów dotyczących polskiego speedcubingu oraz przeprowadzenie zaplanowych już pod koniec ubiegłego roku wyborów do zarządu PSS. Po wstępnej części dotyczącej sprawozdania uczestnicy przez kilka godzin dyskutowali na temat m.in. przyjmowania nowych członków, współpracy Delegatów WCA i Zarządu PSS oraz systemu ankietowego i organizacji Pucharu Polski w 2018 roku. 

Ostatnia część spotkania skupiła się na wyborze nowych władz stowarzyszenia. Spośród 14 uczestników Walnego Zgromadzenia do wyborów stanęło 6 osób - dotychczasowy Zarząd w składzie Adam Polkowski, Krzysztof Dąbrowski i Karolina Wiącek oraz trójka nowych kandydatów - Grzegorz Pacewicz, Tomasz Żołnowski i Wojciech Szatanowski. Decyzją uczestników do nowego zarządu PSS trafili:

  • Adam Polkowski - 14 głosów
  • Wojciech Szatanowski - 10 głosów
  • Grzegorz Pacewicz - 9 głosów 

Gratulujemy Panowie! Życzymy dużo siły i zaangażowania do realizacji nowych planów i projektów ale jednocześnie mnóstwa satysfakcji i radości z pełnionych stanowisk! :) 

inne z kategorii