Działalność oficjalna

Śląska Liga Speedcubingu wchodzi w ostatni etap!

Wakacje w pełni lecz ogólna atmosfera speedcubingowa, zarówno w Polsce, jak i na świecie nic z lenistwem nie ma wspólnego. Ostatnie artykuły donoszą o coraz to nowych rekordach. Za pasem Mistrzostwa Świata w Paryżu, gdzie wystartują również nasi wyśmienici zawodnicy. A u nas zbliża się finisz Śląskiej Ligi Speedcubingu – przygotowania idą pełną parą. 

Stałym partnerem serii mistrzostw rozgrywanych na Śląsku jest producent rewelacyjnej jakości produktów speedcubingowych, firma QiYi MoFangGe. Do produktów wspierających nasze przedsięwzięcie producent dorzuca pulę produktów X-man Design - wysoce ocenianych przez speedcuberów na całym świecie! Tymi oraz innymi układankami będziemy cieszyć się już w ostatni weekend podczas ŚLS Zawiercie 2017! 

Chcemy wszystkim przypomnieć, że do dnia 15.07.2017 można dokonywać rejestracji na stronie zawodów ŚLS Zawiercie 2017 (http://zawiercie.polishcomps.pl) i że bieżące informacje odnośnie tej imprezy pojawiają się na stronie wydarzenia na platformie Facebook (https://www.facebook.com/events/147446982488399/). 

Cała seria turniejów ŚLS przeszła jak po maśle. Za nami są już rozgrywki inauguracyjne, które odbyły się w ramach zawodów Santa Claus Cubing Race 2016 w Dąbrowie Górniczej. Przeszłością są już rywalizacje w ramach znanych nam już punktów śląskich rozgrywek – Gliwic i Jastrzębia – Zdroju. Dokładamy też do albumu wspomnień fantastyczne zawody ŚLS Będzin.Przed nami jeszcze tylko wielki finał Śląskiej Ligi Speedcubingu, który odbędzie się w Zawierciu. To zwieńczenie prac grupy wspaniałych organizatorów i wolontariuszy oraz zwieńczenie zmagań zawodników na Śląsku. Czekaliśmy na to długi czas... Od właściciela strony www.magicznakostka.pl otrzymujemy dodatkową pulę nagród dla „najlepszych z najlepszych”. Zatem... kostki w dłoń, bo jest o co walczyć!

Najważniejsze informacje dotyczące tego śląskiego kostkowego przedsięwzięcia odnajdziecie na Fanpage trzeciej edycji ŚLS na platformie Facebook (https://www.facebook.com/slaskaligaspeedcubingu/). Tabela punktacji znajduje się natomiast na stronie http://polishcomps.pl/sls/ .

Do zobaczenia na Śląsku!

Autor: Zespół ŚLS

inne z kategorii