Działalność oficjalna

Ranking turniejów po pierwszym półroczu!

Za nami pierwsze półrocze 2017 roku a wraz z nim 15 imprez jedenastego sezonu kostkowego w naszym kraju. Przyjrzyjmy się, jak wyglądają wyniki ankiet po ostatnich sześciu miesiącach i dosyć intensywnym, czerwcowym czasie. 

Na pierwszym miejscu znajdują się w tej chwili dwie imprezy - Byczy Cube Race i GLS Cup II, które osiągnęły taki sam wynik 9.44. Kolejne dwa miejsca zajmują dwa turnieje z cyklu Gdańskiej Ligi Speedcubingu - GLS Cup I i GLS Cup III. Piąte, szóste i siódme miejsca trafiły w ręce Śląskiej Ligi Speedcubingu za turnieje w Jastrzębiu-Zdroju, Będzinie i Gliwicach. Wśród tych właśnie imprez znajdują się dwie z największą w tym roku liczbą uczestników - 105 w Będzinie i 129 w Gliwicach. Najmniej zawodników zgromadziły 6 Sides of Silesia (29) i Byczy Cube Race (40). 

Prześledźmy krótko poszczególne składowe naszego systemu oceniania. W przypadku kontaktu ze społecznością przed imprezą najwyższą notę uzyskał turniej GLS Cup II. Dostosowanie wielkości obiektu do liczby uczestników oraz komfort przebywania na sali najwyżej ocenili uczestnicy Byczy Cube Race. Komfort układania oraz przebywania w strefie startowej oraz oświetlenie stanowisk startowych najlepsze były podczas GLS Cup I. Prowadzenie zawodów, budowę i realizację harmonogramu oraz rozwiązania żywieniowe i obsługę sędziowską najwyżej ocenili również uczestnicy byczyńskich zawodów. W prezentacji wyników na pierwszym miejscu znalazł się GLS Cup II a ogólna atmosfera najlepiej została oceniona przez uczestników GLS Cup III.  

Przed nami drugie półrocze i kolejne imprezy, w tym finałowe spotkania ligowe, Polish Open i Mistrzostwa Polski, które zapewne jeszcze zamieszają nam w ostatecznym rankingu. Sami jesteśmy ciekawi wyglądu tabeli pod koniec roku :) 

inne z kategorii