Działalność oficjalna

Grono polskich delegatów powiększa się!

Witamy nowych kandydatów!

Utrzymująca się duża liczba polskich zawodów oraz konieczność ograniczenia swojej aktywności przez obecnych delegatów postawiła PSS przed koniecznością rozszerzenia grona delegackiego. W ciągu ostatnich tygodni przeprowadzony został nabór na objęcie funkcji delegata, do którego zgłosiło się dziewięciu kandydatów. Musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością regulaminu WCA, dobrą znajomością jezyka angielskiego oraz rozwiązać ponad 20 zadań delegackich, sprawdzających zdolność podejmowania decyzji oraz ich intuicję. W efekcie tych działań zostali wyłonieni trzej kandydaci, którzy już w najbliższym czasie rozpoczną swoje działania jako delegaci. Początkowo przy wsparciu i koordynacji starszych kolegów, by już niebawem podjąć samodzielne działania delegackie.

Do grona tego zostali powołani doświadczeni zawodnicy i organizatorzy - Wojciech Szatanowski, Radosław Drozdowicz i Pior Trząski. Wszyscy znają zawody od podszewki, zarówno z perspektywy zawodnika jak i organizatora. Mają za sobą setki ułożeń, dziesiątki przesędziowanych solvów i znajomość regulaminu w małym palcu ;) To w połączeniu z zapałem i zaangażowaniem sprawia, że swoje obowiązki będą wykonywać z pełnym profesjonalizmem, a my pod ich delegackimi skrzydłami będziemy czuli się bezpiecznie :)  

Drodzy Panowie - gratulujemy pozytywnego przejścia procesu rekrutacyjnego i jednocześnie życzymy Wam wielu sukcesów na delegackiej drodze oraz mnóstwa satysfakcji z pełnionych obowiązków! 

inne z kategorii