Działalność oficjalna

Trwa rejestracja na Mistrzostwa Polski 2017!

Zbliża się najważniejsze wydarzenie roku dla zawodników i miłośników kostki Rubika i przestrzennych układanek logicznych! Mistrzostwa Polski w Speedcubingu w tym roku zawitają do Krakowa. W dniach 17-19 listopada odbędą się w nowej hali sportowej Miejskiego Domu Kultury „Domu Harcerza” przy ulicy Reymonta 18. Są organizowane i wspierane przez wspomniany Miejski Dom Kultury „Dom Harcerza”, firmę magicznakostka.pl, firmę Rubik’s oraz Studio Reklamy AB Promotions. Wydarzeniu patronuje Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu. 

W trakcie trzydniowych zmagań speedcubignowych rozegranych zostanie 18 oficjalnych konkurencji, w których wyłonieni zostaną nowi Mistrzowie Polski. Podczas zmagań podziwiać będzie można najlepszych, utytułowanych na światowej arenie speedcubngowej, polskich zawodników. Nad regulaminowym przebiegiem rywalizacji w trakcie turnieju czuwać będą delegat z ramienia międzynarodowej organizacji World Cube Association Piotr Kózka, przy wsparciu nowych kolegów Piotra Trząskiego oraz Radosława Drozdowicza. 

Zarejestrować możecie się na stronie http://www.mistrzostwapolski.polishcomps.pl/ a po wszystkie ciekawostki i bieżące informacje zapraszamy na Facebookową stronę wydarzenia

Dołącz do swoistej celebracji szybkości i refleksu w niezwykle kolorowej atmosferze rywalizacji fair-play!

inne z kategorii