Działalność oficjalna

Ostatnie dni rejestracji na Speed Days Kraśnik!

Ambitnych wyzwań nigdy nie jest za mało! Nowy rok, nowe zawody, nowe pomysły :) Podczas najbliższych zawodów w Kraśniku 13-14 stycznia będzie okazja przetestować część z nich. 

Przede wszystkim po raz pierwszy w historii odbędzie się rywalizacja w pięcioboju speedcubingowym. W jego skład będą wchodziły: 3x3x3, 5x5x5, 3x3x3 bez patrzenia, pyraminx oraz megaminx. Wynik czasowy w każdej konkurencji będzie przeliczany na punkty - szczegółowy system liczenia oraz regulamin znajdziecie na Facebookowej stronie wydarzeniaJeśli ktoś chce się dopisać do którejś z konkurencji, aby wziąć udział we wszystkich konkurencjach, które odbywają się w ramach pięcioboju, prosimy o kontakt z organizatorami (kubeczkowo.sklep@gmail.com). Pamiętajcie teź, że rejestracja trwa do 8 stycznia, a zapisać możecie się na stronie Speed Days Kraśnik 2018. 

Osoby, które nie będą mogły pojawić się w Kraśniku osobiście mogą liczyć na obserwację przebiegu zawodów. W trakcie weekendu odbędzie się kilkanaście „wejść live" (znajdziecie je na profilu Kubeczkowo), podczas których na bieżąco będziecie mogli zobaczyć, co się dzieje na sali zawodów.

Na najlepszych zawodników z grona początkujących czekają specjalne wyróżnienia i nagrody. Wyróżnień mogą spodziewać się zarówno debiutanci na oficjalnych zawodach speedcubingowych jak i nasi najmłodsi zawodnicy w kategorii wiekowej do lat 12.

Tradycyjnie na imprezach wspieranych przez Kubeczkowo pojawi się również Sport Stacking. Dzięki optymalnym rozwiązaniom w harmonogramie imprezy nie zakłóci on w żaden sposób rywalizacji speedcubingowej, a każdy będzie mógł spróbować tej zabawy. 

Zatem kostki w dłoń! I widzimy się za nieco ponad tydzień w Kraśniku! 

inne z kategorii