Działalność oficjalna

Piotr Tokarski zwycięża w Białej Podlaskiej!

Za nami kolejny turniej projektowy, który w miniony wtorek odbył się w Białej Podlaskiej. Wzięło w nim udział ponad dwudziestu uczestników, którzy zmierzyli się w sześciu oficjalnych konkurencjach.

W 3x3x3 najlepszą średnią finału - 9.16 s. - wykręcił Piotr Tokarski, który jest również autorem najszybszego singla zawodów - finałowego 7.89 s. Drugie miejsce zajął Michał Halczuk z wynikiem 9.92 s. a trzecia lokata przypadła Rafałowi Waryszakowi, który zakończył rywalizację z rezultatem 10.68 s.

Piotrek zajął też czołowe miejsca w 2x2x2 (2.56 s.) i skewbie (5.22 s.). Michał z kolei wywalczył złote krążki w 4x4x4 (35.05 s.) i 5x5x5 (55.60 s.), a w pierwszej rundzie dodatkowo wykręcił nowy rekord Polski w średniej. Piramida tym razem należała do Rafała Waryszaka, który nie dał szans rywalom i po liderowaniu we wszystkim rundach w finale postarał się o średnią 2.56 s. Wszystkie wyniki turnieju znajdziecie na stronie WCA Project Biała Podlaska 2018

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia autorstwa portalu Słowo Podlasia, które zostały wykorzystane do ubogacenia niniejszego materiału oraz do obejrzenia krótkiego reportażu przygotowanego przez TVP3 Lublin.

Na koniec bogaty przegląd kostkowych ujęć Radia Biper oraz obszerna videorelacja z turnieju.