Rekordy Polski, Europy i świata

Zmiana warty? Nowe WR-y w 6x6x6 i 7x7x7!

Feliks Zemdegs i Kevin Hays chyba będą musieli bardziej się postarać w najbliższym sezonie, bo właśnie na horyzoncie pojawił się... Max Park. Zawodnik, który swoją moc i potencjał pokazał już chociażby na ubiegłorocznych mistrzostwach świata w Paryżu, wyłożył kolejne karty. Podczas trwających w San Diego Thanks Four The Invite 2018 wykręcił dwa rekordy świata w big cubach i pokazał dotychczasowym rekordzistom, że na boisku jest nowy lider, z którym trzeba się liczyć również w tych konkurencjach :) 

W 6x6x6 uzyskał średnią 1:25.34 - o ponad dwie sekundy lepszą od wyniku Feliksa - oraz singla 1:21.31, o ponad sześć sekund lepszego niż jego dotychczasowy PB i tylko o nieco ponad sekundę słabszego niż aktualny rekord Australijczyka. 

W 7x7x7 wykręcił średnią 2:13.12 (2:14.74/ 2:12.87/ 2:11.76), którą poprawił o ponad sekundę wynik poprzednika, a swojego besta o niemal 9 sekund!

inne z kategorii

  • Siódemkowa rewolucja!

    Ledwie zaczął się weekend a już posypały się rekordy :) I to w największej kości - 7x7x7. Max Park postanowił, że wszystkie rekordy świata w tej ko…

  • Zmiana warty!

    Historia dzieje się na naszych oczach. Po tym jak w ubiegłym roku Michał Pleskowicz stracił swojego NR-a w singlu 3x3x3 przyszedł czas i na średnią. …