Spotkania w miastach

Majowo w Warszawie!

Za nami kolejne spotkanie stołecznych speedcuberów!

W ubiegłą sobotę odbyło się kolejne spotkanie Warszawskiej Ligi Speedcuberów. W nowej lokalizacji, w restauracji Bobby Burger, pojawiły się 33 osoby, które rywalizowały się siedmiu konkurencjach. 

W 3x3x3 zwyciężył prezentujący coraz lepszą formę Michał Bogdan, który finałowe starcie zakończył ze średnią 11.38 s. Na drugiej pozycji, ze średnią 11.52 s. oraz najlepszym singlem spotkania - 9.56 s. - uplasował się Jakub Zarębski. Na trzecim miejscu zawody zakończył Marcin Kowalczyk, z wynikiem 12.63 s. Wszystkie ułożenia finału możecie obejrzeć na fanpage'u Warszawskiej Ligi. 

W 2x2x2 najlepszy rezultat wykręcił Przemek Rogalski (4.10 s.), a w 4x4x4 - Kuba Zarębski (49.88 s.). Ci dwaj Panowie podzielili też między siebie zwycięstwo w piramidzie i skewbie. Pierwszą z konkurencji zwyciężył Przemek (5.05 s.), drugą - Kuba (6.58 s.).  

Bez niespodzianek przebiegło układanie kostki z zamkniętymi oczami, gdzie w czasie 26.26 s. ułożył ją Marcin Kowalczyk, jeden z nowych organizatorów warszawskich spotkań. Poza nim z ułożeniem bez patrzenia poradził sobie tylko Michał Bogdan (1:45.29). Michał okazał się najszybszy również w układaniu trójki jedną ręką osiągając czas 18.13 s. Wszystkie wyniki ze spotkania możecie zobaczyć na stronie SPS.

Po finale 3x3x3 po raz kolejny odbyła się konkurencja 2x2x2 bez preinspekcji w systemie KO. Zwycięstwo zapewnił sobie Przemysław Rogalski, pokonując w ostatnim starciu Piotra Olszewskiego. Również tę konkurencję możecie obejrzeć na  fanpage'u ligi

Wśród obecnych zawodników zostało rozlosowanych, dzięki uprzejmości partnera ligi, 5 voucherów na 20 złotych w restauracji Bobby Burger, dzięki czemu mogli oni nawet od razu zjeść smaczny posiłek podczas zawodów. 

inne z kategorii