Spotkania w miastach

Zakręcona Łódź!

Relacja z drugiego spotkania Cube Factory League

W minioną sobotę odbyło się drugie spotkanie w ramach Cube Factory League, zrzeszającej łódzkich miłośników łamigłówek. Ligowe zmagania cieszą się coraz większą popularnością, co bardzo cieszy inicjatorów tego cyklu :) Prawie trzydziestka uczestników i tym razem sprawdzała swoje siły w ośmiu konkurencjach. 

W 3x3x3 najszybszy ponownie okazał się Jakub Wojtaszewski, który rezultatem 10.17 s. o ponad sekundę wyprzedził Szymona Jeziorskiego (11.23 s.)Łukasza Gębicza (11.34 s.). Kuba okazał się zawodnikiem wszechstronnym i dobrymi wynikami zapewnił sobie pierwsze miejsce również w 2x2x2 (3.41 s.), 4x4x4 (45.44 s.) i 3x3x3 OH (22.19 s.). 

 Ze skewbem najlepiej poradził sobie Szymon Jeziorski (5.49 s.) a z megaminxem i pyraminxem - Ernest Seroczyński (średnie 1:10.09 i 6.12 s.). Nieco ponad minuty (1:05.99) potrzebował Krzysztof Bober na uporanie się z kostką 3x3x3 z zamkniętymi oczami. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wynikami spotkania oraz z tabelą klasyfikacji generalnej 3x3x3 po dwóch spotkaniach, gdzie niepokonany pozostaje Kuba Wojtaszewski:

 Na koniec krótkie videopodsumowanie autorstwa jednego z organizatorów - Franka Fidosa :) W imieniu organizatorów zapraszamy już teraz na kolejne spotkanie ligowe, które z racji sporej dawki oficjalnych turniejów w grudniu, odbędzie się już w nowym roku. Śledźcie informacje w kalendarzu oraz na stronie Ligi :) 

inne z kategorii