Spotkania w miastach

Łódź - pozytywne kręcenie trwa!

Cube Factory League po trzecim spotkaniu

Za nami kolejne spotkanie łódzkiej Cube Factory League. Wzięło w nim udział 25 osób, dla pięciu z nich był to ligowy debiut - mamy nadzieję, że zostaną z kostkową przygodą na dłużej :) 

Z ułożeniem trójki najszybciej poradził sobie Kuba Wojtaszewski, któremu zajęło to średnio 9.14 s. Nieco więcej czasu potrzebowali uplasowani na kolejnych miejscach Łukasz Gębicz (11.14 s.) i Michał Wojcieszek (11.90 s.). Taki rozkład sił w finale spowodował małe zmiany w TOP 3 całosezonowej klasyfikacji 3x3x3 - Michał wskoczył na drugie miejsce a swoje miejsca (pierwsze i trzecie) zachowali Kuba Wojtaszewski i Franek Fidos

Kuba Wojtaszewski osiągnął również najlepsze wyniki spotkania w 4x4x4 (47.14 s.). Z kolei Michał Wojcieszek był tym razem niepokonany w skewbie (5.45 s.), pyraminxie (4.97 s.) i 3x3x3 OH (21.31 s.). Z piątką najszybciej uporał się Jakub Zarębski (1:30.46) a z układaniem 3x3x3 z zamkniętymi oczami - Krzysztof Bober (44.98 s.). 

Ze wszystkimi wynikami spotkania możecie zapoznać się na stronie Cube Factory League #3. A poniżej klasyfikacja po trzech spotkaniach ligi (chętni mogą zagłębić w się ranking CLF z dotychczasowych spotkań), w której nastąpiły zawirowania spowodowane nieobecnością dotychczasowego lidera - Szymona Jeziorskiego. Okazuje się, nieobecność kosztowała go stratę wielu punktów i spadek na siódme miejsce. Po sobotnim spotkaniu, gdzie najwięcej punktów zdobył Michał Wojcieszek, to on wspiął się na pierwsze miejsce tabeli. 

Jak widać rywalizacja nabiera rumieńców :) Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie ligowe, które odbędzie się 18 lutego - szczegóły oraz formularze rejestracyjne i bieżące informacje znajdziecie na stronie Cube Factory League i na Facebookowej stronie ligi

inne z kategorii