Spotkania w miastach

Łódzka Liga coraz liczniejsza!

Za nami czwarte z kolei i drugie w tym roku spotkanie Cube Factory League. Tym razem w większej sali Łódzkiego Domu Kultury, spotkało się ponad trzydziestu miłośników kostkowego zakręcenia.Podobnie, jak poprzednim razem, najszybciej z trójką poradził sobie Kuba Wojtaszewski, któremu zajęło to średnio 10.54 s. Drugie i trzecie miejsce również pozostało bez zmian w stosunku do poprzedniego spotkania -  Łukasz Gębicz (11.08 s.) i Michał Wojcieszek (11.21 s.).

Mimo podobnego rozkładu sił, jak w poprzednim finale, są małe zmiany w TOP 3 całosezonowej klasyfikacji 3x3x3 - na dwóch pierwszych miejscach pozostają Kuba i Michał, ale na trzeciej lokacie Franka Fidosa zastąpił Krzysztof Bober. Kuba Wojtaszewski osiągnął również najlepsze wyniki spotkania w 4x4x4 (45.69 s.) i 5x5x5 (1:25.06). Szymon Jeziorski był najszybszy w skewbie (5.79 s.) oraz 3x3x3 OH (23.05 s.). W dwójce ustąpił pierwszeństwa Ernestowi Seroczyńskiemu (3.18 s.), któremu z kolei w pyraminxie nie dał szans Tymon Kolasiński (3.46 s.). I na koniec - bez zmian - w układaniu trójki z zamkniętymi oczami triumfował Krzysztof Bober (49.01 s.). 

Wszystkie wyniki spotkania znajdziecie na stronie Cube Factory League #4. Zapraszamy też do zapoznania się z całym rankingiem łódzkiej ligi, gdzie na szczycie klasyfikacji generalnej pozostaje Michał Wojcieszek. Trzech zawodników zachowało swoje pozycje w rankingu (wspomniany lider oraz Kuba Wojtaszewski i Krzysiek Kuncki), pozostali zawodnicy odbyli małą podróż w miejscach rankingowych - zanotowano cztery spadki i trzy awanse. Aktualnie tabela wygląda następująco:

Sobotniemu spotkaniu towarzyszyła również wizyta mediów, która zaowocowała materiałem prasowym w Expressie Ilustrowanym! Mamy nadzieję, że taka reklama trafi do jeszcze szerszego grona odbiorców i kolejnych kostkowiczów do uczestnictwa w spotkaniach łódzkiej ligi. Na kolejne już czekamy z niecierpliwością, a organizatorom i uczestnikom gratulujemy fajnego klimatu i wyników spotkania :) 

inne z kategorii