Sylwetki speedcuberów

Kamil Przybylski zwycięzcą siódmego odcinka „The Brain. Genialny umysł”!

Nowy show Polsatu cieszy się coraz większą popularnością. W pierwszym odcinku mogliśmy oglądać naszego rekordzistę Marcina Kowalczyka, który znalazł się w ścisłej czołówce. A w miniony wtorek swoją obecność w programie zaznaczył Kamil Przybylski, który zakończył występ zwycięstwem i czekiem na 30 000 zł. 

Kamil zaprezentował swoje umiejętności blindowe i to w niesamowitych okolicznościach. Najpierw zapamiętał cztery kostki, a później układał je z zamkniętymi oczami w basenie wypełniającym się wodą. Mimo, że zadanie udało mu się wykonać w połowie (ułożył dwie kostki) głosami jurorów trafił do ścisłego finału, który wygrał głosami widzów. 

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego występu Kamila oraz wywiadu tuż po programie, w czasie którego odpowiadał na pytania m.in. internautów.  

Na arenie speedcubingowej poznaliśmy Kamila pod koniec ubiegłego roku, kiedy to pojawił się na mistrzostwach Polski i z marszu wywalczył dwa srebrne medale. Były to do tej pory jedyne oficjalne zawody, w których wziął udział ale na pewno nie ostatnie. Sam zawodnik zapowiada walkę podczas tegorocznych mistrzostw świata w Paryżu. Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów!

inne z kategorii