Rekordy

REKORD POLSKIREKORD EUROPYREKORD ŚWIATA
Kostka Rubika
Łukasz Burliga
5.50
Mats Valk
4.74
Feliks Zemdegs   
4.22
Michał Pleskowicz
7.13
Mats Valk
6.46
Feliks Zemdegs   
5.80
2x2x2
Maciej Czapiewski
0.49
Maciej Czapiewski
0.49
Maciej Czapiewski
0.49
Maciej Czapiewski
1.35
Maciej Czapiewski
1.35
Maciej Czapiewski
1.35
4x4x4
Michał Rzewuski
25.72
Sebastian Weyer
18.84
Max Park  
18.42
Michał Rzewuski
29.85
Sebastian Weyer 
22.27
Max Park
21.13
5x5x5
Michał Halczuk
52.57
Ciarán Beahan
45.22
Max Park 
37.28
Wojciech Knott
57.44
Sebastian Weyer 
48.26
Feliks Zemdegs 
43.21
6x6x6
Przemysław Kaleta
1:39.54
Ciarán Beahan
1:25.85
Max Park
1:14.86
Michał Halczuk 
1:45.64
Mattia Furlan
1:34.81
Max Park
1:24.14
7x7x7
Michał Halczuk
2:14.18
Michał Halczuk
2:14.18
Kevin Hays
1:57.76
Michał Halczuk 
2:29.45
Alexey Zharikov
2:24.93
Max Park
2:04.32
Kostka Rubika - układanie z zamkniętymi oczami
Marcin Kowalczyk
21.17
Artyom Martirosov
20.07
Jeff Park
17.85
Marcin Kowalczyk
25.45
Adam Barta
24.54
Angelo Zhang
22.36
Kostka Rubika - układanie najmniejszą liczbą ruchów
Wojciech Szatanowski
23
Marcel Peters/ Vladislav Ushakov
19
Tim WongMarcel PetersVladislav UshakovBaiqiang Dong
19
Marcin Stachura
27.33
Sébastien AurouxReto Bubendorf
24.00
Sébastien AurouxWalker WelchReto Bubendorf
24.00
Kostka Rubika - układanie jedną ręką
Michał Pleskowicz
8.48
Jakob Gunnarsson
7.74
 Feliks Zemdegs
6.88
Michał Pleskowicz
11.30
Michał Pleskowicz
11.30
Kian Mansour
9.54
Kostka Rubika - układanie stopami 
Jakub Kipa
20.57
Jakub Kipa
20.57
Daniel Rose-Levine
16.96
Jakub Kipa
28.16
Jakub Kipa
28.16
 Daniel Rose-Levine
23.54
Megaminx
Ernest Seroczyński
37.22
Amos Nordman
32.53
Juan Pablo Huanqui
29.93
Jan Zych
43.47
Amos Nordman
36.77
Yu Da-Hyun
32.03
Pyraminx 
Dominik Górny
1.19
Dominik Górny 
1.19
Yulun Wu
1.10
Tymon Kolasiński 
2.02
Tymon Kolasiński 
2.02
Tymon Kolasiński 
2.02
Rubik's Clock
Wojciech Knott
3.95
Nathaniel Berg
3.73 
 Nathaniel Berg
3.73
Wojciech Knott
 5.20 
Wojciech Knott
5.20 
Tairan Zhong
4.95
Skewb 
Jonatan Kłosko
1.10
Jonatan Kłosko
1.10 
 Jonatan Kłosko
1.10
Łukasz Burliga

2.03

Łukasz Burliga

2.03

Łukasz Burliga

2.03

Square-1
Michał Krasowski
8.11
Rasmus Stub Detlefsen
5.66
Rasmus Stub Detlefsen
5.66
Michał Krasowski
10.67
Rasmus Stub Detlefsen
7.25
Rasmus Stub Detlefsen
7.25
4x4x4 - układanie z zamkniętymi oczami 
Witali Bułatow
2:37.57
Roman Strakhov
1:50.27
Stanley Chapel
1:29.42
5x5x5 - układanie z zamkniętymi oczami
Grzegorz Jałocha 
5:39.10
Roman Strakhov
4:29.93
Kaijun Lin
3:46.56
Kostka Rubika - układanie wielu kostek z zamkniętymi oczami
Marcin Kowalczyk
41/41 (54:14)
Marcin Kowalczyk
41/41 (54:14)
Mark Boyanowski
43/44 (60:00)

Aktualizacja 11.06.2018

Wersja do druku