Najbardziej Alfapozytywny weekend z kostką Rubika


  • Data wydarzenia Date of event
    14 października 2017 r. - 15 października 2017 r. 14 October 2017 - 15 October 2017
  • Miejsce Venue
    Alfa Centrum
    ul. Kołobrzeska 41C, 80-391 Gdańsk
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART,
    Alfa Centrum
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    Rubik's Race,
    3x3x3 sztafeta,
    3x3x3 Giant
    3x3x3,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    Rubik's Race,
    3x3x3 relay,
    3x3x3 Giant
  • Wpisowe Entry fee
    wstęp wolny free
  • Limit zawodników Competitors limit
    60
  • Start rejestracji Start of registration
    2 października 2017 r. 2 October 2017
  • Koniec rejestracji End of registration
    13 października 2017 r. 13 October 2017

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
  Imię i nazwisko Full name Państwo Country3ohbfrrrelgnt
1. Iga BenedaPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
2. Krzysztof BruskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999|
3. Jakub Bukowski Poland6 1709|17.09 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
4. Maciej Czapiewski Poland43 806|8.06 1576|15.76 51667|8:36.67 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
5. Karolina CzurajPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
6. Weronika Czuraj Poland5 2585|25.85 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
7. Jakub Dutkiewicz Poland21 1654|16.54 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
8. Kalina Jakubowska Poland87 966|9.66 1938|19.38 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
9. Marcin Jakubowski Poland106 1253|12.53 2194|21.94 12114|2:01.14 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
10. Paweł Kamiński Poland6 2043|20.43 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
11. Paweł Kamiński Poland7 3555|35.55 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
12. Sebastian Kamiński Poland7 3555|35.55 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
13. Dominik Kasprzak Poland19 1830|18.30 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
14. Wojciech Knott Poland83 879|8.79 1470|14.70 12566|2:05.66 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
15. Piotr Kuchta Poland55 1177|11.77 2758|27.58 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
16. Marcin Kupis Poland6 2026|20.26 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
17. Oliwia KurylczykPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
18. Oskar Lewandowski Poland28 1940|19.40 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|?
19. Patrycja Michalska Poland53 1310|13.10 3347|33.47 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
20. Patryk Milewczyk Poland28 1807|18.07 99999999999| 7844|1:18.44 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
21. Michał MoszczyńskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
22. Olga NowaczykPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
23. Mateusz OkońskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
24. Igor Ośmiałowski Poland30 795|7.95 1368|13.68 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
25. Marek Pepke Poland26 1436|14.36 2608|26.08 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
26. Adam Polkowski Poland92 986|9.86 99999999999| 17486|2:54.86 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
27. Aleksander PontoPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
28. Oskar PontoPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
29. Paweł RybakPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
30. Marcin Stachura Poland63 948|9.48 1937|19.37 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
31. Maja StasiakPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
32. Malwina SzopińskaPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|?
33. Piotr Szulc Poland10 2406|24.06 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
34. Ignacy Turek Poland5 1891|18.91 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
35. Karolina Wiącek Poland75 1782|17.82 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
36. Patryk Zawieja Poland26 892|8.92 1697|16.97 5825|58.25 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
37. Marek Zgrzywa Poland11 2235|22.35 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
Suma: Sum:37126221920
GodzinaKonkurencjaRunda FormatLimitAwans
SOBOTA
11:00 12:00REJESTRACJA
12:00 12:10OTWARCIE IMPREZY    
12:1013:10Kostka Rubika na czasEliminacjeŚrednia z 510:00 30
13:1013:30POKAZ - UKŁADANIE Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI
13:30 14:30Kostka Rubika - GigantEliminacjeŚrednia z 5 8
14:30 15:00 POKAZ  - MARATON SZEŚCIANÓW
15:00 16:00Kostka Rubika - SztafetaFinał12 walk   
16:0016:20POKAZ - KONKURENCJA DLA WIDZÓW
16:20 17:30Rubik's RaceEliminacje3 walki 8
17:3017:50POKAZ - UKŁADANIE Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI
17:50 18:00ZAKOŃCZENIE IMPREZY
NIEDZIELA
12:0012:10OTWARCIE IMPREZY   
12:1012:50Kostka Rubika na czasII RundaŚrednia z 5 10
12:5013:15POKAZ - UKŁADANIE Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI
13:1513:45Kostka Rubika jedną rękąEliminacjeŚrednia z 5  6
13:4514:20 POKAZ - MARATON SZEŚCIANÓW
14:2014:50Kostka Rubika bez patrzeniaFinałNajlepszy z 3  
14:5015:30Rubik's RaceFinał3 walki  
15:3015:50POKAZ - UKŁADANIE Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI
15:5016:20Kostka Rubika - GigantFinał   
16:2016:40Kostka Rubika jedną rękąFinałŚrednia z 5  
16:4017:30Kostka Rubika na czasFinałŚrednia z 5   
17:3018:00WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE