GLS Cup Final 2016


  • Data wydarzenia Date of event
    3 grudnia 2016 r. 3 December 2016
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Delegat WCA WCA Delegate
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    2x2x2,
    Pyraminx,
    Skewb
    3x3x3,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    2x2x2,
    Pyraminx,
    Skewb
  • Wpisowe Entry fee
    25 PLN + ew. koszt posiłków meal price - płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    44 1050 1764 1000 0091 3445 2888

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup Final 2016” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup Final 2016”
  • Limit zawodników Competitors limit
    70
  • Start rejestracji Start of registration
    7 listopada 2016 r. 7 November 2016
  • Koniec rejestracji End of registration
    30 listopada 2016 r. 30 November 2016

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
  Imię i nazwisko Full name Państwo Country3ohbf2psk
1. Juliusz Adamowicz Poland7 1890|18.90 99999999999| 99999999999| 527|5.27 801|8.01 9999999999|?
2. Sebastian Baltrukas Poland10 1748|17.48 4010|40.10 99999999999| 633|6.33 1420|14.20 99999999999|
3. Michał Bogdan Poland60 1097|10.97 1716|17.16 6781|1:07.81 99999999999| 99999999999| 99999999999|
4. Witali Bułatow Poland43 1327|13.27 99999999999| 3004|30.04 448|4.48 959|9.59 99999999999|
5. Filip Chodziutko Poland14 1256|12.56 4110|41.10 9999999999|? 465|4.65 378|3.78 584|5.84
6. Maciej Czapiewski Poland38 806|8.06 1582|15.82 99999999999| 146|1.46 247|2.47 397|3.97
7. Szymon Demko Poland8 2086|20.86 99999999999| 99999999999| 701|7.01 99999999999| 99999999999|
8. Jakub Dutkiewicz Poland19 1819|18.19 99999999999| 99999999999| 623|6.23 903|9.03 1066|10.66
9. Maciej GajewskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
10. Mikołaj Gliniecki Poland3 1688|16.88 99999999999| 99999999999| 702|7.02 99999999999| 99999999999|
11. Marcin Gzik Poland13 1374|13.74 99999999999| 99999999999| 591|5.91 99999999999| 9999999999|?
12. Oskar Iwaszkiewicz Poland7 1609|16.09 9999999999|? 99999999999| 562|5.62 780|7.80 846|8.46
13. Kalina Jakubowska Poland83 966|9.66 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
14. Cezary Jakubowski Poland5 3077|30.77 9999999999|? 99999999999| 883|8.83 99999999999| 990|9.90
15. Marcin Jakubowski Poland102 1253|12.53 2194|21.94 12167|2:01.67 321|3.21 549|5.49 664|6.64
16. Tomas Jankauskas Lithuania35 886|8.86 1462|14.62 99999999999| 306|3.06 718|7.18 582|5.82
17. Mikołaj Kaminski Poland18 1247|12.47 2828|28.28 99999999999| 577|5.77 99999999999| 99999999999|
18. Dominik Kasprzak Poland16 1830|18.30 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
19. Jakub KiliańczykPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
20. Kacper Kłos Poland9 1712|17.12 9999999999|? 99999999999| 458|4.58 988|9.88 685|6.85
21. Piotr KogutPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
22. Tymon Kolasiński Poland28 994|9.94 2655|26.55 99999999999| 349|3.49 242|2.42 512|5.12
23. Konrad Kryński Poland3 5225|52.25 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
24. Mateusz Krzemień Poland4 2726|27.26 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 751|7.51 99999999999|
25. Mateusz Krzemiński Poland11 2408|24.08 99999999999| 99999999999| 784|7.84 99999999999| 99999999999|
26. Piotr Kuchta Poland53 1177|11.77 2758|27.58 28664|4:46.64 376|3.76 447|4.47 957|9.57
27. Hubert Kwasigroch Poland19 1023|10.23 1972|19.72 99999999999| 344|3.44 677|6.77 826|8.26
28. Oskar Lewandowski Poland26 1940|19.40 99999999999| 99999999999| 782|7.82 1078|10.78 99999999999|
29. Grzegorz Łuczyna Poland62 1382|13.82 3442|34.42 10890|1:48.90 573|5.73 450|4.50 99999999999|
30. Damian Malinowski Poland25 1460|14.60 2547|25.47 99999999999| 471|4.71 717|7.17 622|6.22
31. Patrycja Michalska Poland47 1455|14.55 3347|33.47 99999999999| 643|6.43 879|8.79 3364|33.64
32. Mikołaj Miernik Poland6 1715|17.15 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999|
33. Patryk Milewczyk Poland24 1807|18.07 99999999999| 10069|1:40.69 99999999999| 99999999999| 99999999999|
34. Maciej Mirowski Poland4 1396|13.96 3163|31.63 99999999999| 563|5.63 840|8.40 752|7.52
35. Małgorzata Nowagiel Poland19 1179|11.79 99999999999| 99999999999| 429|4.29 720|7.20 99999999999|
36. Bartosz Ochał Poland24 1250|12.50 3558|35.58 99999999999| 387|3.87 647|6.47 438|4.38
37. Igor Ośmiałowski Poland27 795|7.95 1512|15.12 9999999999|? 269|2.69 473|4.73 508|5.08
38. Grzegorz Pacewicz Poland23 1834|18.34 5849|58.49 6535|1:05.35 734|7.34 9999999999|? 901|9.01
39. Jakub Pacewicz Poland21 1379|13.79 99999999999| 99999999999| 496|4.96 611|6.11 687|6.87
40. Kamil Pawlak Poland52 1442|14.42 3489|34.89 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
41. Marek Pepke Poland23 1466|14.66 2709|27.09 99999999999| 549|5.49 624|6.24 99999999999|
42. Mikołaj Plich Poland5 2357|23.57 9999999999|? 99999999999| 581|5.81 899|8.99 1056|10.56
43. Szymon Plich Poland2 5004|50.04 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
44. Adam Polkowski Poland87 986|9.86 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
45. Owidiusz Pryk Poland65 1833|18.33 99999999999| 99999999999| 600|6.00 374|3.74 99999999999|
46. Józef Reszka Poland5 1659|16.59 99999999999| 99999999999| 494|4.94 475|4.75 1076|10.76
47. Przemysław Rogalski Poland46 1175|11.75 1864|18.64 35595|5:55.95 311|3.11 367|3.67 629|6.29
48. Michał Rzewuski Poland45 769|7.69 1324|13.24 9999999999|? 203|2.03 506|5.06 262|2.62
49. Daniel Samoszyn Poland17 1224|12.24 2329|23.29 99999999999| 363|3.63 365|3.65 400|4.00
50. Wiktor Smorąg Poland23 1421|14.21 2987|29.87 99999999999| 310|3.10 663|6.63 584|5.84
51. Marcin Stachura Poland58 948|9.48 1937|19.37 99999999999| 398|3.98 629|6.29 562|5.62
52. Tomasz Stawicki Poland13 1570|15.70 4444|44.44 99999999999| 495|4.95 788|7.88 874|8.74
53. Wojciech Szatanowski Poland114 966|9.66 1644|16.44 5108|51.08 288|2.88 496|4.96 654|6.54
54. Piotr Szulc Poland8 2671|26.71 99999999999| 99999999999| 994|9.94 9999999999|? 99999999999|
55. Stanisław Szyszka Poland11 1333|13.33 9999999999|? 99999999999| 510|5.10 770|7.70 99999999999|
56. Filip Tarkowski Poland2 4248|42.48 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
57. Adam Tesarowski Poland3 3661|36.61 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 1636|16.36
58. Mateusz Tesarowski Poland5 2033|20.33 9999999999|? 99999999999| 638|6.38 940|9.40 1078|10.78
59. Dennis van Enckevort Poland36 2241|22.41 6162|1:01.62 99999999999| 626|6.26 740|7.40 1278|12.78
60. Karolina Wiącek Poland71 1782|17.82 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
61. Mikołaj WojciechowskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
62. Michał Wojcieszek Poland26 922|9.22 1775|17.75 27859|4:38.59 241|2.41 358|3.58 561|5.61
63. Grzegorz Wrzosek Poland7 3229|32.29 99999999999| 99999999999| 458|4.58 880|8.80 1067|10.67
64. Karol Zakrzewski Poland36 921|9.21 1227|12.27 99999999999| 227|2.27 506|5.06 473|4.73
65. Damian Zaręba Poland4 4609|46.09 99999999999| 99999999999| 753|7.53 99999999999| 99999999999|
66. Marek Zgoła Poland2 2219|22.19 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
67. Mikołaj Zubowicz Poland12 1017|10.17 1968|19.68 99999999999| 268|2.68 433|4.33 99999999999|
68. Tomasz Żołnowski Poland117 892|8.92 2176|21.76 14945|2:29.45 99999999999| 989|9.89 99999999999|
69. Marta Żywicka Poland34 1901|19.01 99999999999| 99999999999| 780|7.80 929|9.29 99999999999|
Suma: Sum:683614575036
GodzinaKonkurencjaRundaFormatCutoffLimitAwans
9:0010:00Rejestracja     
9:4010:00Szkolenie startowe     
10:0010:10Otwarcie zawodów     
10:1010:502x2x2Combined I RoundAverage of 51 of 2 < 6.001:0012
10:5011:303x3x3 One-handedCombined FinalAverage of 51 of 2 < 30.003:00 
11:3012:15PyraminxCombined I RoundAverage of 51 of 2 < 8.001:0012
12:1513:253x3x3I roundAverage of 5 5:0040
13:2514:003x3x3 BlindfoldedCombined FinalBest of 3 11:00 for all attempts 
14:0014:35Break     
14:3515:10SkewbCombined FinalAverage of 51 of 2 < 8.001:00 
15:1015:503x3x3SemifinalAverage of 5 1:0012
15:5016:102x2x2FinalAverage of 5 1:00 
16:1016:30PyraminxFinalAverage of 5 1:00 
16:3016:40Break     
16:4017:303x3x3FinalAverage of 5 1:00 
17:3018:00Zakończenie imprezy     

REGULAMIN TURNIEJU
GLS Cup Final 2016

3 grudnia 2016

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS Cup Final 2016
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, SpeedCube
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 3 grudnia 2016
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 70 osób
    9. Konkurencje:
      • Kostka Rubika
      • Kostka Rubika jedną ręką
      • Kostka Rubika bez patrzenia
      • 2x2x2
      • Skewb
      • Pyraminx
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 25 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek, będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom.
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”.
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, Medale, Trofea, Bony do sklepu SpeedCube)
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody, jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy