GLS Cup Final 2017


  • Data wydarzenia Date of event
    9 grudnia 2017 r. - 10 grudnia 2017 r. 9 December 2017 - 10 December 2017
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Delegaci WCA WCA Delegates
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    2x2x2,
    5x5x5,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    3x3x3 multi blind,
    Pyraminx,
    Skewb,
    Megaminx,
    4x4x4 blindfolded,
    5x5x5 blindfolded
    3x3x3,
    2x2x2,
    5x5x5,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    Rubik's Cube multi blind,
    Pyraminx,
    Skewb,
    Megaminx,
    4x4x4 blindfolded,
    5x5x5 blindfolded
  • Wpisowe Entry fee
    35 PLN + ew. koszt posiłków meal price - płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    95 1050 1764 1000 0091 1652 5206

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup Final 2017” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup Final 2017”
  • Limit zawodników Competitors limit
    75
  • Start rejestracji Start of registration
    13 listopada 2017 r. 13 November 2017
  • Koniec rejestracji End of registration
    5 grudnia 2017 r. 5 December 2017

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
  Imię i nazwisko Full name Państwo Country325ohbf3mbpskmm4b5b
1. Iga BenedaPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
2. Julia BoberPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
3. Krzysztof Bober Poland46 1087|10.87 374|3.74 9999999999|? 3162|31.62 2958|29.58 820302300|17/17 50:23 634|6.34 815|8.15 99999999999| 39044|6:30.44 139300|23:13.00
4. Michał Bogdan Poland78 1097|10.97 412|4.12 99999999999| 1679|16.79 6781|1:07.81 910311001|9/10 51:50 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
5. Rafał Borkowski Poland18 1097|10.97 315|3.15 13704|2:17.04 2563|25.63 99999999999| 99999999999| 647|6.47 478|4.78 99999999999| 99999999999| 99999999999|
6. Ignacy Bukowski Poland7 3429|34.29 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
7. Jakub Bukowski Poland7 1709|17.09 479|4.79 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1052|10.52 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
8. Witali Bułatow Poland54 1327|13.27 99999999999| 99999999999| 99999999999| 3004|30.04 680354800|31/31 59:08 99999999999| 99999999999| 99999999999| 15757|2:37.57 48602|8:06.02
9. Franciszek CaspariPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
10. Daniel Chudecki Poland23 1187|11.87 399|3.99 9319|1:33.19 1856|18.56 3180|31.80 840277901|16/17 46:19 585|5.85 99999999999| 99999999999| 27506|4:35.06 81000|13:30.00
11. Maciej Czapiewski Poland48 804|8.04 135|1.35 6212|1:02.12 1557|15.57 51667|8:36.67 99999999999| 247|2.47 340|3.40 6497|1:04.97 99999999999| 99999999999|
12. Karolina Czuraj Poland6 3315|33.15 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
13. Weronika Czuraj Poland6 2118|21.18 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
14. Paweł Dembicki Poland4 4112|41.12 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1270|12.70 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
15. Jakub Dutkiewicz Poland23 1654|16.54 468|4.68 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 903|9.03 1066|10.66 99999999999| 99999999999| 99999999999|
16. Tymoteusz Dziełak Poland6 1461|14.61 639|6.39 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 484|4.84 849|8.49 99999999999| 99999999999| 99999999999|
17. Franciszek Fidos Poland32 1065|10.65 381|3.81 12303|2:03.03 2080|20.80 99999999999| 99999999999| 734|7.34 467|4.67 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
18. Szymon Glura Poland9 2029|20.29 670|6.70 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 930|9.30 1879|18.79 99999999999| 99999999999| 99999999999|
19. Filip GoikePoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
20. Krzysztof Górka Poland19 1459|14.59 520|5.20 9999999999|? 4029|40.29 18275|3:02.75 99999999999| 1429|14.29 9999999999|? 13143|2:11.43 99999999999| 99999999999|
21. Kacper Grzelakowski Poland10 1364|13.64 357|3.57 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 845|8.45 541|5.41 99999999999| 99999999999| 99999999999|
22. Jan Grzyb Poland9 2179|21.79 537|5.37 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1005|10.05 861|8.61 99999999999| 99999999999| 99999999999|
23. Maciej JabłońskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
24. Kalina Jakubowska Poland89 966|9.66 522|5.22 8472|1:24.72 1938|19.38 99999999999| 99999999999| 903|9.03 99999999999| 6339|1:03.39 99999999999| 99999999999|
25. Jan Jakubowski Poland5 2489|24.89 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
26. Marcin Jakubowski Poland108 1247|12.47 321|3.21 9742|1:37.42 2194|21.94 12114|2:01.14 960163900|3/3 27:19 549|5.49 625|6.25 11476|1:54.76 99999999999| 99999999999|
27. Grzegorz Jałocha Poland33 1183|11.83 99999999999| 99999999999| 99999999999| 2145|21.45 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
28. Sylwester Jaroszewski Poland21 3361|33.61 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
29. Aleksandra Jaszczuk Poland6 2938|29.38 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
30. Jan Jucewicz Poland5 2399|23.99 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
31. Oskar Kaczmarek Poland32 1413|14.13 337|3.37 99999999999| 3470|34.70 99999999999| 99999999999| 922|9.22 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
32. Paweł Kamiński Poland8 3019|30.19 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1066|10.66 924|9.24 99999999999| 99999999999| 99999999999|
33. Paweł Kamiński (długi) Poland8 2043|20.43 678|6.78 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
34. Mateusz Kanarski Poland3 2157|21.57 735|7.35 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1248|12.48 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
35. Dominik Kasprzak Poland21 1825|18.25 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
36. Krzysztof Kiczela Poland8 1317|13.17 396|3.96 99999999999| 2842|28.42 9999999999|? 99999999999| 847|8.47 535|5.35 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
37. Kinga Klonowska Poland6 2201|22.01 558|5.58 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 764|7.64 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
38. Jonatan Kłosko Poland61 820|8.20 99999999999| 9222|1:32.22 1962|19.62 99999999999| 99999999999| 376|3.76 251|2.51 99999999999| 99999999999| 99999999999|
39. Wojciech Knott Poland88 875|8.75 302|3.02 5744|57.44 1470|14.70 12566|2:05.66 960090600|3/3 15:06 409|4.09 439|4.39 6955|1:09.55 107400|17:54.00 9999999999|?
40. Tymon Kolasiński Poland48 705|7.05 172|1.72 7312|1:13.12 2159|21.59 18428|3:04.28 99999999999| 202|2.02 339|3.39 99999999999| 99999999999| 99999999999|
41. Piotr Koska Poland14 1057|10.57 322|3.22 10888|1:48.88 1976|19.76 16896|2:48.96 99999999999| 642|6.42 478|4.78 10586|1:45.86 99999999999| 99999999999|
42. Marcin Kupis Poland8 1948|19.48 637|6.37 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
43. Hubert Kwasigroch Poland24 821|8.21 333|3.33 6437|1:04.37 1972|19.72 9999999999|? 99999999999| 596|5.96 826|8.26 9593|1:35.93 99999999999| 99999999999|
44. Oskar Lewandowski Poland28 1940|19.40 682|6.82 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 1078|10.78 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
45. Tomasz ŁęgowskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
46. Damian Malinowski Poland27 1460|14.60 423|4.23 16967|2:49.67 2535|25.35 99999999999| 99999999999| 717|7.17 611|6.11 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
47. Karolis MatuleviciusPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
48. Kamil Michalak Poland20 1267|12.67 538|5.38 9999999999|? 2517|25.17 3839|38.39 880317503|14/17 52:55 1358|13.58 1249|12.49 99999999999| 71800|11:58.00 165000|27:30.00
49. Patrycja Michalska Poland57 1271|12.71 562|5.62 9171|1:31.71 2806|28.06 99999999999| 99999999999| 879|8.79 1000|10.00 8816|1:28.16 99999999999| 99999999999|
50. Patryk Milewczyk Poland31 1796|17.96 99999999999| 99999999999| 99999999999| 7844|1:18.44 860344901|14/15 57:29 99999999999| 99999999999| 99999999999| 42360|7:03.60 99800|16:38.00
51. Bartosz Ochał Poland28 1250|12.50 387|3.87 99999999999| 3558|35.58 99999999999| 99999999999| 647|6.47 438|4.38 99999999999| 99999999999| 99999999999|
52. Igor Ośmiałowski Poland33 795|7.95 269|2.69 8455|1:24.55 1368|13.68 99999999999| 99999999999| 473|4.73 508|5.08 7336|1:13.36 99999999999| 99999999999|
53. Grzegorz Pacewicz Poland28 1752|17.52 663|6.63 9999999999|? 5849|58.49 6535|1:05.35 960227701|4/5 37:57 9999999999|? 901|9.01 99999999999| 53356|8:53.56 9999999999|?
54. Jakub Pacewicz Poland22 1379|13.79 496|4.96 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 600|6.00 687|6.87 99999999999| 99999999999| 99999999999|
55. Jakub Pawlak Poland5 2051|20.51 874|8.74 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1375|13.75 935|9.35 99999999999| 99999999999| 99999999999|
56. Marek Pepke Poland28 1431|14.31 549|5.49 99999999999| 2608|26.08 13525|2:15.25 99999999999| 624|6.24 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
57. Maksymilian Piskorowski Poland10 1017|10.17 401|4.01 9452|1:34.52 2659|26.59 99999999999| 99999999999| 783|7.83 1219|12.19 6060|1:00.60 99999999999| 99999999999|
58. Szymon PodgórzecPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
59. Adam Polkowski Poland94 986|9.86 99999999999| 8545|1:25.45 99999999999| 17486|2:54.86 970116700|2/2 19:27 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
60. Przemysław Rogalski Poland70 1175|11.75 311|3.11 11507|1:55.07 1864|18.64 35595|5:55.95 99999999999| 352|3.52 559|5.59 11352|1:53.52 99999999999| 99999999999|
61. Paweł Rybak Poland4 1585|15.85 448|4.48 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
62. Michał Rzewuski Poland60 728|7.28 194|1.94 5971|59.71 1201|12.01 99999999999| 99999999999| 473|4.73 233|2.33 99999999999| 99999999999| 99999999999|
63. Mateusz Serek Poland3 1891|18.91 556|5.56 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
64. Marcin Stachura Poland65 948|9.48 398|3.98 9542|1:35.42 1937|19.37 20272|3:22.72 99999999999| 612|6.12 562|5.62 6926|1:09.26 99999999999| 99999999999|
65. Iwo Staniszewski Poland4 1692|16.92 576|5.76 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 914|9.14 839|8.39 14295|2:22.95 99999999999| 99999999999|
66. Ludwik Staniszewski Poland4 2571|25.71 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 734|7.34 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
67. Jakub Sygit Poland6 2196|21.96 537|5.37 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 573|5.73 860|8.60 99999999999| 99999999999| 99999999999|
68. Wojciech Szatanowski Poland136 966|9.66 288|2.88 9115|1:31.15 1644|16.44 5108|51.08 900294500|9/9 49:05 489|4.89 631|6.31 9537|1:35.37 81600|13:36.00 99999999999|
69. Malwina Szopińska Poland9 1829|18.29 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
70. Piotr Szulc Poland12 2331|23.31 994|9.94 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1278|12.78 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
71. Stanisław Szyszka Poland16 1189|11.89 370|3.70 11514|1:55.14 2777|27.77 5553|55.53 940312001|6/7 52:00 652|6.52 99999999999| 9999999999|? 50495|8:24.95 99999999999|
72. Piotr Trząski Poland51 1567|15.67 390|3.90 99999999999| 3407|34.07 99999999999| 99999999999| 533|5.33 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
73. Ignacy Turek Poland7 1891|18.91 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
74. Karolina Wiącek Poland77 1782|17.82 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
75. Michał Wojcieszek Poland36 922|9.22 223|2.23 8874|1:28.74 1775|17.75 22019|3:40.19 99999999999| 358|3.58 522|5.22 6307|1:03.07 99999999999| 99999999999|
76. Dylan Wyrzykowski Poland6 2473|24.73 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
77. Marek Zgrzywa Poland11 2235|22.35 510|5.10 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1049|10.49 1495|14.95 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
78. Jan Zych Poland47 811|8.11 183|1.83 6817|1:08.17 1691|16.91 30417|5:04.17 99999999999| 402|4.02 304|3.04 4050|40.50 99999999999| 99999999999|
79. Robert ŻebrowskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
80. Marta Żywicka Poland37 1901|19.01 780|7.80 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 929|9.29 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
Suma: Sum:80603241241257412597

 1:00

HourEventRoundFormat  CutoffLimitProceed
SATURDAY
8:309:00Registration & Welcome time     
9:0010:105x5x5Combined I Round Average of 51 of 2 < 2:00 5:008
10:1011:20MegaminxCombined I RoundAverage of 51 of 2 < 2:00 5:008
11:2012:103x3x3 BlindfoldedI Round Best of 3  Cumulative limit 14:00 75% 
12:1013:00SkewbCombined I RoundAverage of 51 of 2 < 10.002:0075%
13:0013:35Lunch break     
13:3513:555x5x5FinalAverage of 5 3:00 
13:5514:20MegaminxFinalAverage of 5 3:00 
14:2014:503x3x3 BlindfoldedSemifinalBest of 3Cumulative limit 10:00 8
14:5015:20SkewbSemifinalAverage of 5   2:00 10
15:2015:403x3x3 BlindfoldedFinalBest of 3 Cumulative limit 10:00   
15:4016:00SkewbFinalAverage of 5 1:00 
16:0016:15Winning ceremony     
16:1516:25Break     
16:2517:355x5x5 BlindfoldedFinalBest of 3 Cumulative limit 60:00  
17:3517:55Break     
17:5519:004x4x4 BlindfoldedFinalBest of 3 Cumulative limit 60:00  
SUNDAY
7:408:00Scrambling     
8:009:003x3x3 MultiblindfoldedFinal  60:00 
9:1510:052x2x2Combined I RoundAverage of 51 of 2 < 6.00  1:00 75% 
10:0510:55PyraminxCombined I RoundAverage of 51 of 2 < 10.00   1:00 75%
10:5511:503x3x3 One-handedCombined FinalAverage of 51 of 2 < 30.00   5:00 75%
11:5012:252x2x2SemifinalAverage of 5  1:0010
12:2513:00Pyraminx SemifinalAverage of 5  1:00 10
13:0013:40Lunch break     
13:3015:003x3x3 First RoundAverage of 5  10:00 75%
15:0016:003x3x3SemifinalAverage of 5 12 
16:0016:202x2x2FinalAverage of 5  1:00 
16:2016:40PyraminxFinalAverage of 5  1:00 
16:4016:50Break     
16:5017:403x3x3FinalAverage of 5 1:00 
17:4018:00Winning ceremony     

REGULAMIN TURNIEJU
GLS CUP FINAL 2017

9 - 10 grudnia 2017

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS CUP FINAL 2017
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, SpeedCube
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 9 - 10 grudnia 2017
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 75 osób
    9. Konkurencje:
      • 3x3x3,
      • 2x2x2,
      • 5x5x5,
      • 3x3x3 one-handed,
      • 3x3x3 blindfolded,
      • 3x3x3 multi blind,
      • Pyraminx,
      • Skewb,
      • Megaminx,
      • 4x4x4 blindfolded,
      • 5x5x5 blindfolded
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 35 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek, będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom.
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”.
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, Medale, Trofea, Bony do sklepu SpeedCube).
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody, jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy