GLS Cup II 2017


  • Data wydarzenia Date of event
    6 maja 2017 r. 6 May 2017
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Delegat WCA WCA Delegate
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    2x2x2,
    4x4x4,
    5x5x5,
    3x3x3 one-handed
    3x3x3,
    2x2x2,
    4x4x4,
    5x5x5,
    3x3x3 one-handed
  • Wpisowe Entry fee
    25 PLN + ew. koszt posiłków meal price - płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    95 1050 1764 1000 0091 1652 5206

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup II 2017” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup II 2017”
  • Limit zawodników Competitors limit
    75
  • Start rejestracji Start of registration
    9 kwietnia 2017 r. 9 April 2017
  • Koniec rejestracji End of registration
    27 kwietnia 2017 r. 27 April 2017

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
  Imię i nazwisko Full name Państwo Country3245oh
1. Adrian Alankiewicz Poland9 2298|22.98 520|5.20 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
2. Michał Bogdan Poland59 1097|10.97 412|4.12 99999999999| 99999999999| 1716|17.16
3. Ignacy Bukowski Poland3 4860|48.60 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
4. Jakub Bukowski Poland3 2786|27.86 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
5. Witali Bułatow Poland41 1327|13.27 448|4.48 6620|1:06.20 12967|2:09.67 99999999999|
6. Łukasz Burchard Poland3 3015|30.15 725|7.25 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
7. Maciej Czapiewski Poland37 806|8.06 146|1.46 3151|31.51 6512|1:05.12 1582|15.82
8. Karolina Czuraj Poland2 5161|51.61 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
9. Weronika Czuraj Poland2 3752|37.52 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
10. Szymon Demko Poland8 2086|20.86 701|7.01 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
11. Hubert Doroś Poland3 2547|25.47 852|8.52 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
12. Maks DrobniewskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
13. Jakub Dutkiewicz Poland18 1850|18.50 623|6.23 16226|2:42.26 99999999999| 99999999999|
14. Piotr Frankowski Poland50 1085|10.85 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
15. Szymon Glura Poland4 2441|24.41 697|6.97 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
16. Kacper Grzelakowski Poland5 2525|25.25 512|5.12 99999999999| 99999999999| 99999999999|
17. Marcin Gzik Poland13 1374|13.74 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
18. Oskar Iwaszkiewicz Poland7 1609|16.09 562|5.62 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
19. Kalina Jakubowska Poland82 966|9.66 522|5.22 4187|41.87 8472|1:24.72 1938|19.38
20. Cezary Jakubowski Poland5 3077|30.77 883|8.83 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
21. Marcin Jakubowski Poland101 1253|12.53 321|3.21 5093|50.93 9742|1:37.42 2194|21.94
22. Oskar Kaczmarek Poland29 1552|15.52 337|3.37 8593|1:25.93 9999999999|? 3470|34.70
23. Mikołaj Kamiński Poland17 1247|12.47 99999999999| 99999999999| 11006|1:50.06 2828|28.28
24. Paweł KamińskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
25. Paweł Kamiński Poland4 4355|43.55 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
26. Mateusz KanarskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
27. Filip Klawikowski Poland2 3247|32.47 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
28. Michał KlawikowskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
29. Kacper Kłos Poland9 1712|17.12 458|4.58 13609|2:16.09 99999999999| 9999999999|?
30. Piotr Kogut Poland4 2413|24.13 839|8.39 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
31. Tymon Kolasiński Poland26 1075|10.75 377|3.77 4715|47.15 10866|1:48.66 2655|26.55
32. Laura Kowalska Poland7 2510|25.10 950|9.50 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
33. Michał Krasodomski Poland3 2215|22.15 530|5.30 99999999999| 99999999999| 99999999999|
34. Mateusz Krzemiński Poland11 2408|24.08 784|7.84 99999999999| 99999999999| 99999999999|
35. Piotr Kuchta Poland52 1177|11.77 376|3.76 5863|58.63 11030|1:50.30 2758|27.58
36. Marcin KupisPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
37. Hubert Kwasigroch Poland18 1058|10.58 393|3.93 3637|36.37 7162|1:11.62 1972|19.72
38. Oskar Lewandowski Poland25 2002|20.02 782|7.82 99999999999| 99999999999| 99999999999|
39. Damian Malinowski Poland24 1460|14.60 480|4.80 7070|1:10.70 16967|2:49.67 2547|25.47
40. Paweł Mańkowski Poland6 1917|19.17 714|7.14 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
41. Patrycja Michalska Poland46 1464|14.64 643|6.43 6695|1:06.95 12395|2:03.95 3482|34.82
42. Patryk Milewczyk Poland23 1924|19.24 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
43. Paweł Murawski Poland4 1371|13.71 539|5.39 6962|1:09.62 9999999999|? 2414|24.14
44. Małgorzata Nowagiel Poland18 1179|11.79 429|4.29 6997|1:09.97 13287|2:12.87 99999999999|
45. Igor Ośmiałowski Poland26 795|7.95 269|2.69 4338|43.38 9036|1:30.36 1512|15.12
46. Grzegorz Pacewicz Poland22 1834|18.34 734|7.34 7486|1:14.86 9999999999|? 5849|58.49
47. Jakub Pacewicz Poland21 1379|13.79 496|4.96 8546|1:25.46 9999999999|? 9999999999|?
48. Kamil Pawlak Poland52 1442|14.42 99999999999| 5873|58.73 9298|1:32.98 3489|34.89
49. Marek Pepke Poland22 1466|14.66 99999999999| 99999999999| 99999999999| 2795|27.95
50. Maksymilian Piskorowski Poland4 1424|14.24 556|5.56 6062|1:00.62 9999999999|? 4423|44.23
51. Adam Polkowski Poland86 986|9.86 376|3.76 4277|42.77 8545|1:25.45 99999999999|
52. Szymon Rola Poland2 7412|1:14.12 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
53. Michał Roszak Poland10 1870|18.70 517|5.17 6881|1:08.81 11935|1:59.35 3123|31.23
54. Michał Rzewuski Poland43 769|7.69 203|2.03 3348|33.48 7070|1:10.70 1328|13.28
55. Marcin Stachura Poland57 948|9.48 398|3.98 4639|46.39 10440|1:44.40 1937|19.37
56. Tomasz Stawicki Poland13 1570|15.70 495|4.95 7535|1:15.35 9999999999|? 4444|44.44
57. Robert Stefaniak Poland2 7370|1:13.70 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
58. Wojciech Szatanowski Poland112 966|9.66 288|2.88 4163|41.63 9115|1:31.15 1644|16.44
59. Patryk Szczepański Poland8 1249|12.49 396|3.96 7460|1:14.60 99999999999| 1963|19.63
60. Malwina Szopińska Poland4 2133|21.33 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
61. Piotr Szulc Poland7 2741|27.41 994|9.94 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
62. Stanisław Szyszka Poland10 1491|14.91 510|5.10 6954|1:09.54 9999999999|? 9999999999|?
63. Ignacy TurekPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
64. Dennis van Enckevort Poland36 2241|22.41 626|6.26 10792|1:47.92 9999999999|? 6162|1:01.62
65. Karolina Wiącek Poland70 1782|17.82 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
66. Michał Wojcieszek Poland25 922|9.22 241|2.41 4872|48.72 9752|1:37.52 1775|17.75
67. Aleksander Wołoszyn Poland1 4284|42.84 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|?
68. Zach ZarzeckiAustralia0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
69. Patryk Zawieja Poland23 925|9.25 336|3.36 4402|44.02 7827|1:18.27 1851|18.51
70. Marek ZGRZYWA Poland7 2404|24.04 559|5.59 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
71. Mikołaj Zubowicz Poland12 1017|10.17 268|2.68 5110|51.10 10779|1:47.79 1968|19.68
72. Marta Żywicka Poland33 1901|19.01 780|7.80 99999999999| 99999999999| 99999999999|
Suma: Sum:7256443337
HourEventRoundFormatCutoffLimitProceed
08:0008:30Rejestracja     
08:3008:55Otwarcie zawodów & szkolenie dla nowych zawodników     
08:5509:452x2x2I runda kombinowanaŚrednia z 51 z 2 < 6.001:0012
09:4510:354x4x4I runda kombinowanaŚrednia z 51 z 2 < 1:154:00 8 
10:3511:455x5x5I runda kombinowanaŚrednia z 51 z 2 < 2:005:008
11:4512:353x3x3 OHI runda kombinowanaŚrednia z 51 z 2 < 30.00 3:0012
12:3513:004x4x4 Finał Średnia z 5  2:00  
13:0013:255x5x5FinałŚrednia z 5 3:00 
13:2513:55Przerwa obiadowa     
13:5515:253x3x3I rundaŚrednia z 5 5:0075%
15:2515:453x3x3 OHFinał Średnia z 5 3:00 
15:4516:353x3x3PółfinałŚrednia z 5 1:0012 
16:3516:552x2x2FinałŚrednia z 5 1:00 
16:5517:453x3x3FinałŚrednia z 5 1:00 
17:4518:00Zakończenie     

REGULAMIN TURNIEJU
GLS II 2017

6 maja 2017

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS II 2017
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, SpeedCube
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 6 maja 2017
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 75 osób
    9. Konkurencje:
      • Kostka Rubika
      • Kostka Rubika jedną ręką
      • 2x2x2
      • 4x4x4
      • 5x5x5
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 25 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek, będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom.
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”.
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, Medale, Trofea, Bony do sklepu SpeedCube)
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody, jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy