GLS Cup III 2017


  • Data wydarzenia Date of event
    24 czerwca 2017 r. - 25 czerwca 2017 r. 24 June 2017 - 25 June 2017
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Delegat WCA WCA Delegate
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    2x2x2,
    4x4x4,
    5x5x5,
    6x6x6,
    7x7x7,
    Skewb,
    Pyraminx,
    3x3x3 fewest moves,
    3x3x3 blindfolded,
    3x3x3 multi blind
    3x3x3,
    2x2x2,
    4x4x4,
    5x5x5,
    6x6x6,
    7x7x7,
    Skewb,
    Pyraminx,
    3x3x3 fewest moves,
    3x3x3 blindfolded,
    Rubik's Cube multi blind
  • Wpisowe Entry fee
    35 PLN + ew. koszt posiłków meal price - płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    95 1050 1764 1000 0091 1652 5206

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup III 2017” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup III 2017”
  • Limit zawodników Competitors limit
    75
  • Start rejestracji Start of registration
    1 czerwca 2017 r. 1 June 2017
  • Koniec rejestracji End of registration
    18 czerwca 2017 r. 18 June 2017

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
  Imię i nazwisko Full name Państwo Country324567skpfmbf3mb
1. Sebastian Baltrukas Poland10 1748|17.48 633|6.33 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 1420|14.20 99999999999| 9999999999|? 99999999999|
2. Krzysztof Bober Poland30 1163|11.63 374|3.74 5174|51.74 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 815|8.15 753|7.53 35|35 2958|29.58 870346602|14/16 57:46
3. Michał Bogdan Poland59 1097|10.97 412|4.12 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 28|28 6781|1:07.81 910311001|9/10 51:50
4. Witali Bułatow Poland41 1327|13.27 448|4.48 6620|1:06.20 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 959|9.59 31|31 3004|30.04 680354800|31/31 59:08
5. Maciej Czapiewski Poland37 806|8.06 146|1.46 3151|31.51 6512|1:05.12 15976|2:39.76 29022|4:50.22 397|3.97 247|2.47 34|34 51667|8:36.67 9999999999|?
6. Maks Drobniewski Poland2 4897|48.97 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
7. Jakub Dutkiewicz Poland18 1850|18.50 623|6.23 16226|2:42.26 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1066|10.66 938|9.38 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
8. Piotr Frankowski Poland50 1085|10.85 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
9. Szymon GawinPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
10. Mikołaj Gbiorczyk Poland2 1749|17.49 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 956|9.56 99999999999| 99999999999| 99999999999|
11. Szymon Glura Poland4 2441|24.41 697|6.97 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 1155|11.55 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
12. Wojciech Górecki Poland2 2896|28.96 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
13. Kacper Grzelakowski Poland5 2525|25.25 512|5.12 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 856|8.56 903|9.03 99999999999| 99999999999| 99999999999|
14. Jan Grzyb Poland5 2748|27.48 729|7.29 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1024|10.24 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
15. Michał Halczuk Poland86 966|9.66 305|3.05 3257|32.57 6022|1:00.22 11004|1:50.04 16148|2:41.48 847|8.47 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
16. Oskar Iwaszkiewicz Poland7 1609|16.09 562|5.62 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 846|8.46 780|7.80 99999999999| 9999999999|? 99999999999|
17. Kalina Jakubowska Poland82 966|9.66 522|5.22 4187|41.87 8472|1:24.72 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 1159|11.59 34|34 99999999999| 99999999999|
18. Cezary Jakubowski Poland5 3077|30.77 883|8.83 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 990|9.90 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
19. Marcin Jakubowski Poland101 1253|12.53 321|3.21 5093|50.93 9742|1:37.42 23119|3:51.19 38175|6:21.75 664|6.64 549|5.49 25|25 12167|2:01.67 960163900|3/3 27:19
20. Szymon Jeziorski Poland26 1002|10.02 310|3.10 4612|46.12 14343|2:23.43 99999999999| 99999999999| 505|5.05 823|8.23 29|29 8396|1:23.96 950345001|5/6 57:30
21. Jan Jucewicz Poland3 2399|23.99 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 896|8.96 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
22. Oskar Kaczmarek Poland29 1552|15.52 337|3.37 8593|1:25.93 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 922|9.22 99999999999| 99999999999| 99999999999|
23. Paweł Kamiński Poland3 2579|25.79 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
24. Paweł Kamiński Poland4 4355|43.55 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
25. Dominik Kasprzak Poland15 1830|18.30 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
26. Tomasz Kiedrowicz Poland44 1820|18.20 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 388|3.88 99999999999| 99999999999| 99999999999|
27. Piotr Kogut Poland4 2413|24.13 839|8.39 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
28. Tymon Kolasiński Poland26 1075|10.75 377|3.77 4715|47.15 99999999999| 99999999999| 99999999999| 512|5.12 268|2.68 99999999999| 18428|3:04.28 980171901|2/3 28:39
29. Laura Kowalska Poland7 2510|25.10 950|9.50 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 1685|16.85 99999999999| 99999999999| 99999999999|
30. Michał Krasodomski Poland3 2215|22.15 530|5.30 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 1016|10.16 99999999999| 9999999999|? 99999999999|
31. Jakub Kubiak Poland12 870|8.70 362|3.62 3737|37.37 8417|1:24.17 99999999999| 99999999999| 953|9.53 831|8.31 42|42 28277|4:42.77 99999999999|
32. Piotr Kuchta Poland52 1177|11.77 376|3.76 5863|58.63 11030|1:50.30 9999999999|? 35603|5:56.03 957|9.57 447|4.47 26|26 99999999999| 99999999999|
33. Marcin Kupis Poland3 2542|25.42 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
34. Hubert Kwasigroch Poland18 1058|10.58 393|3.93 3637|36.37 7162|1:11.62 15358|2:33.58 24072|4:00.72 826|8.26 677|6.77 31|31 9999999999|? 99999999999|
35. Oskar Lewandowski Poland25 2002|20.02 782|7.82 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1078|10.78 99999999999| 99999999999| 99999999999|
36. Adam Łyskawa Poland3 1495|14.95 401|4.01 6701|1:07.01 13522|2:15.22 23037|3:50.37 99999999999| 1087|10.87 687|6.87 99999999999| 9999999999|? 9999999999|?
37. Damian Malinowski Poland24 1460|14.60 480|4.80 7070|1:10.70 16967|2:49.67 99999999999| 99999999999| 622|6.22 717|7.17 99999999999| 99999999999| 99999999999|
38. Paweł Marton Poland4 1789|17.89 597|5.97 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 1227|12.27 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
39. Patrycja Michalska Poland46 1464|14.64 643|6.43 6695|1:06.95 12395|2:03.95 99999999999| 99999999999| 3364|33.64 879|8.79 43|43 99999999999| 99999999999|
40. Mikołaj Miernik Poland6 1715|17.15 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
41. Patryk Milewczyk Poland23 1924|19.24 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 11358|1:53.58 900318201|10/11 53:02
42. Małgorzata Nowagiel Poland18 1179|11.79 429|4.29 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
43. Bartosz Ochał Poland24 1250|12.50 387|3.87 7477|1:14.77 99999999999| 99999999999| 99999999999| 438|4.38 647|6.47 99999999999| 99999999999| 99999999999|
44. Igor Ośmiałowski Poland26 795|7.95 269|2.69 4338|43.38 9036|1:30.36 9999999999|? 9999999999|? 508|5.08 473|4.73 99999999999| 99999999999| 99999999999|
45. Grzegorz Pacewicz Poland22 1834|18.34 734|7.34 7486|1:14.86 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 901|9.01 9999999999|? 36|36 7127|1:11.27 960227701|4/5 37:57
46. Jakub Pacewicz Poland21 1379|13.79 496|4.96 8546|1:25.46 99999999999| 99999999999| 99999999999| 687|6.87 611|6.11 99999999999| 99999999999| 99999999999|
47. Kamil Pawlak Poland52 1442|14.42 99999999999| 99999999999| 9298|1:32.98 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
48. Maksymilian Piskorowski Poland4 1424|14.24 556|5.56 6062|1:00.62 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 1219|12.19 99999999999| 36|36 99999999999| 99999999999|
49. Olgierd PodkościelnyPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
50. Adam Polkowski Poland86 986|9.86 99999999999| 99999999999| 8545|1:25.45 99999999999| 28362|4:43.62 99999999999| 911|9.11 31|31 17486|2:54.86 99999999999|
51. Owidiusz Pryk Poland65 1833|18.33 600|6.00 9567|1:35.67 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 374|3.74 99999999999| 99999999999| 99999999999|
52. Kamil Przybylski Poland7 2094|20.94 661|6.61 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 2984|29.84 660343902|35/37 57:19
53. Kacper RafalskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
54. David RostekPoland0 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|?
55. Michał Roszak Poland10 1870|18.70 517|5.17 6881|1:08.81 11935|1:59.35 27300|4:33.00 9999999999|? 802|8.02 9999999999|? 36|36 9999999999|? 970087200|2/2 14:32
56. Michał Rzewuski Poland43 769|7.69 203|2.03 3348|33.48 7070|1:10.70 24528|4:05.28 99999999999| 262|2.62 511|5.11 30|30 9999999999|? 99999999999|
57. Marcin Stachura Poland57 948|9.48 398|3.98 4639|46.39 10440|1:44.40 20661|3:26.61 36359|6:03.59 582|5.82 629|6.29 25|25 20272|3:22.72 99999999999|
58. Iwo Staniszewski Poland3 2020|20.20 696|6.96 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
59. Ludwik Staniszewski Poland3 2904|29.04 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
60. Tomasz Stawicki Poland13 1570|15.70 495|4.95 7535|1:15.35 99999999999| 99999999999| 99999999999| 874|8.74 788|7.88 99999999999| 99999999999| 99999999999|
61. Jakub SygitPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
62. Wojciech Szatanowski Poland112 966|9.66 288|2.88 4163|41.63 9115|1:31.15 19592|3:15.92 28413|4:44.13 654|6.54 496|4.96 23|23 5108|51.08 900294500|9/9 49:05
63. Piotr Szulc Poland7 2741|27.41 994|9.94 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
64. Mateusz Szwugier Poland21 1266|12.66 331|3.31 7014|1:10.14 99999999999| 99999999999| 99999999999| 614|6.14 396|3.96 44|44 15290|2:32.90 970111300|2/2 18:33
65. Stanisław Szyszka Poland10 1491|14.91 510|5.10 6954|1:09.54 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 1209|12.09 770|7.70 99999999999| 27506|4:35.06 960153300|3/3 25:33
66. Ignacy Turek Poland2 2693|26.93 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
67. Piotr Tyrakowski Poland3 1462|14.62 512|5.12 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 904|9.04 887|8.87 45|45 9999999999|? 99999999999|
68. Dennis van Enckevort Poland36 2241|22.41 626|6.26 10792|1:47.92 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1278|12.78 740|7.40 99999999999| 99999999999| 99999999999|
69. Karolina Wiącek Poland70 1782|17.82 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
70. Michał Wojcieszek Poland25 922|9.22 241|2.41 4872|48.72 9752|1:37.52 20875|3:28.75 9999999999|? 561|5.61 421|4.21 33|33 27859|4:38.59 99999999999|
71. Ernest Zakrzewski Poland11 2071|20.71 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 23745|3:57.45 960292102|5/7 48:41
72. Jan Zakrzewski Poland2 2022|20.22 725|7.25 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
73. Jakub Zarębski Poland13 1075|10.75 332|3.32 4304|43.04 7562|1:15.62 16286|2:42.86 24753|4:07.53 590|5.90 764|7.64 99999999999| 99999999999| 99999999999|
74. Patryk Zawieja Poland23 925|9.25 336|3.36 4402|44.02 7827|1:18.27 15055|2:30.55 24151|4:01.51 551|5.51 718|7.18 37|37 99999999999| 99999999999|
75. Marta Żywicka Poland33 1901|19.01 780|7.80 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 929|9.29 99999999999| 99999999999| 99999999999|
Suma: Sum:7363483017194756252717
HourEventRoundFormatCutoffLimitProceed
Saturday
08:0008:303x3x3 FM Registration     
08:3009:303x3x3 FM1st attemptMean of 3  60:00 
09:3009:45Break     
09:4510:453x3x3 FM2nd attemptMean of 3 60:00 
10:3011:00Main Registration     
11:0011:506x6x6I Combined RoundMean of 31st <4:306:006
11:5012:407x7x7I Combined RoundMean of 31st <6:3010:006
12:4013:30PyraminxI Combined RoundAverage of 5 1 of 2 < 10.001:008
13:3014:20Lunch break     
14:2015:103x3x3 Blindfolded FinalBest of 3   10 min for all attempts10:00  
15:1016:204x4x4I Combined RoundAverage of 5 1 of 2 <1:154:008
16:2017:105x5x5I Combined RoundAverage of 5 1 of 2 <2:005:00 8
17:1017:50SkewbI Combined RoundAverage of 5 1 of 2 <10.001:0010
Sunday
08:3008:50Multiblind scrambling     
09:0010:003x3x3 MultiblindfoldedFinal1 attempt 60:00 
10:0010:452x2x2I Combined RoundAverage of 5 1 of 2 <6.001:0075%
10:4511:106x6x6FinalMean of 3 4:00 
11:1011:357x7x7Final  Mean of 3 6:00  
11:3512:102x2x2SemifinalAverage of 5 1:008
12:1012:305x5x5FinalAverage of 5 3:00 
12:3012:454x4x4FinalAverage of 5  2:00  
12:4513:25Lunch break     
13:2514:253x3x3 FM3rd attemptMean of 3  60:00  
13:2514:503x3x3I RoundAverage of 5 5:0075%
14:5015:10PyraminxFinalAverage of 5 1:00 
15:1016:003x3x3SemifinalAverage of 5 3:0012
16:0016:20SkewbFinalAverage of 5 1:00 
16:2016:402x2x2FinalAverage of 5 1:00 
16:4017:303x3x3FinalAverage of 5 1:00 
17:3017:50Winning ceremony     

REGULAMIN TURNIEJU
GLS III 2017

24 - 25 czerwca 2017

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS CUP III 2017
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, SpeedCube
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 24 - 25 czerwca 2017
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 75 osób
    9. Konkurencje:
      • 3x3x3 
      • 2x2x2
      • 4x4x4
      • 5x5x5
      • 6x6x6
      • 7x7x7
      • Skewb
      • Pyraminx
      • 3x3x3 Fewest Moves
      • 3x3x3 Blindfolded
      • 3x3x3 Multiblindfolded
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 35 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek, będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom.
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”.
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, Medale, Trofea, Bony do sklepu SpeedCube).
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody, jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy