Działalność oficjalna

Michał Rzewuski zwycięża ostatni turniej DLS!

Za nami trzeci w tym sezonie turniej Drużynowej Ligi Speedcubingu. Prawie pięćdziesięciu zawodników z Polski i zagranicy rywalizowało w sześciu oficjalnych konkurencjach pod okiem delegata WCA Wojtka Szatanowskiego. 

W 3x3x3 najlepszy wynik osiągnął Michał Rzewuski, który w finale konkurencji wykręcił średnią 7.92 s. Wcześniej, w pierwszej rundzie, ustanowił swojego nowego besta 7.51 s., który w dalszym ciągu daje mu pozycję vicelidera kraju. Do niego należał również najszybszy singiel turnieju - 6.20 s. Drugie miejsce z wynikiem 8.52 s. wywalczył nasz gość z Wielkiej Brytanii Breandan Vallance. Trzecia lokata przypadła Janowi Zychowi, który zakończył rywalizację z rezultatem 9.41 s. 

Poza główną konkurencją Michał wywalczył złoto również w 4x4x4 (32.83 s.), układaniu jedną ręką (13.88 s.) oraz oczywiście w skewbie (2.72 s.). W 2x2x2 zwycięskim wynikiem 2.39 s. może pochwalić się Jan Zych, a w piramidzie najlepszy rezultat w finale osiągnął Dominik Górny (3.15 s.).

Wszystkie wyniki znajdziecie na stronie WCA DLS Grudzień 2017

Grudniowe spotkanie było równocześnie ostatnim w tegorocznym cyklu Drużynowej Ligi. Dla drużyn była to też ostatnia szansa na zdobycie punktów do klasyfikacji generalnej.  Walka trwała do końca i wyłoniła trzy zwycięskie składy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Mirage Team, drugą lokatę wywalczył Prolish Team, a trzecią pozycję - Fani Sajwa.

Zarówno organizatorom jak i uczestnikom gratulujemy wyników i dobrej zabawy :) I w imieniu organizatorów dziękujemy za wsparcie sponsorskie firmom Dobre ZieleMirage Hobby, AxpalMo Fang Ge oraz Speed Cube

inne z kategorii