Działalność oficjalna

Tymon Kolasiński zwycięzcą LLS III 2018!

Za nami trzeci turniej tegorocznej Lubelskiej Ligi Speedcubingu. Prawie 50 uczestników z całej Polski wzięło udział w całodziennej rywalizacji, gdzie pod okiem delegata Piotra Trząskiego zmierzyli się z pięcioma oficjalnymi konkurencjami.

W 3x3x3 z wynikiem 8.82 s. zwyciężył Tymon Kolasiński, który w pierwszej rundzie poprawił swoją bestową średnią (na 8.48 s.). Drugie miejsce z wynikiem 9.31 s. zajął Mateusz Gil. Trzecią lokatę uzyskał rezultatem 9.39 s. Michał Halczuk. Finałowa średnia Michała to jego nowe PB, a do tego w pierwszej rundzie konkurencji wykręcił najlepszego singla turnieju - 7.49 s. 

Tymon uzyskał również najlepszy wynik w piramidzie, gdzie zakończył rywalizację ze średnią 2.65 s. i sporą przewagą nad rywalami. W 2x2x2 najlepszy rezultat - 2.37 s. - osiągnął Piotr Tokarski, a w układaniu największej łamigłówki turnieju - 4x4x4 - bez niespodzianek zwyciężył Michał Halczuk z wynikiem 37.60 s. Z kolei Michał Krasowski okazał się najlepszy w układaniu skewba - w finale konkurencji osiągnął średnią 3.55 s. 

Wszystkie wyniki spotkania znajdziecie na stronie CubeComps LLS III 2018, zapraszamy też do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Tadeusza Kani oraz krótkiej videorelacji Piotrka Tokarskiego.

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom udanego turnieju i już dziś zapraszamy do śledzenia strony LLS IV, gdzie lada chwila wystartuje rejestracja na kolejny turniej ligowy. 

P.S. Na koniec końców nie mogło też zabraknąć akcentu vlogowego by Franciszek Fidos :) 

inne z kategorii