Działalność oficjalna

Mateusz Gil najlepszy w Lublinie!

Za nami czwarta odsłona tegorocznej Lubelskiej Ligi. Ponad sześćdziesięciu uczestników po raz kolejny zmierzyło się z pięcioma oficjalnymi konkurencjami, a nad całością czuwał delegat Piotr Trząski.

W 3x3x3 najlepszy rezultat osiągnął Mateusz Gil (9.47 s.), dla którego było to pierwsze zwycięstwo w speedcuberskiej karierze. Do tego w pierwszej rundzie poprawił swoją bestową średnią. Drugie miejsce wywalczył Tymon Kolasiński z wynikiem 9.58 s. (i najszybszym singlem turnieju - 7.76 s. - w pierwszej rundzie). Trzecią lokatę zajął Michał Krasowski z rezultatem 9.70 s. 

Tymon zdobył też najwyższe lokaty w 2x2x2 (2.32 s.), 4x4x4 (35.07 s. - nowy best) i piramidzie (2.69 s.). Jeśli chodzi o tę ostatnią konkurencję to nie możemy pominąć rezultatu Dominika Górnego z pierwszej rundy - nowego rekordu świata w singlu. Z kolei Michał Krasowski zanotował najlepszą średnią w skewbie (3.18 s.). Wszystkie wyniki turnieju znajdziecie na stronie Cube Comps LLS IV 2018. 

Na koniec zachęcamy, tradycyjnie, do obejrzenia materiałów pozawodowych - galerii zdjęć, relacji organizatora, Piotra Tokarskiego oraz subiektywnej relacji Franciszka Fidosa - w tym przypadku nie sugerujcie się tytułem, zawody były super :) I już teraz zapraszamy na kolejną odsłonę Lubelskiej Ligi, która odbędzie się 26 maja. 

inne z kategorii