Działalność oficjalna

Domaniewice zdobyte!

W minioną niedzielę, 27 maja, odbyły się kolejne zawody z cyklu Cube Factory League. Tym razem odbyły się one w Domaniewicach, gdzie zgromadziły prawie 50 uczestników z całej Polski. 

W konkurencji 3x3x3 najlepszą średnią - 8.57 s. - uzyskał Tymon Kolasiński. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Owczarek, który wykręcił wynik 9.14 s., a trzecią lokatę rezultatem 10.10 s. wywalczył Michał Rzewuski. Do niego też należało najszybsze ułożenie turnieju - półfinałowe 6.34 s. 

Tymon uzyskał najlepszą lokatę również w 2x2x2, gdzie wykręcił średnią 2.56 s. i zwyciężył z Bartkiem Owczarkiem o singla. W finale pyraminxa musiał tym razem uznać wyższość Mateusza Szwugiera, który wygrał rezultatem 3.60 s. W 4x4x4 i 3x3x3 OH najlepsze czasy wykręcił Michał Rzewuski zwyciężając wynikami odpowiednio 31.62 s. i 12.67 s. Warto przy tym przypomnieć, że w pierwszej rundzie 4x4x4 wykręcił nowy rekord Polski w sredniej. W układaniu bez patrzenia szans rywalom nie dał Krzysztof Bober, który w finale zapamiętał i ułożył trójkę w czasie 39.65 s. Najlepszym wynikiem w skewbie może się za to pochwalić Jonatan Kłosko, który finałową rywalizację zakończył średnią 2.89 s. 

Wszystkie wyniki turnieju znajdziecie na stronie WCA Cube Factory League Domaniewice 2018. Na koniec zapraszamy do obejrzenia vloga jednego z organizatorów - Franciszka Fidosa, gdzie będziecie mogli zobaczyć i usłyszać relację z tego niecodzinnego turnieju i odrobinę poczuć jego atmosferę :) A już 23 czerwca Łódzka Liga zaprasza na ostatnie przed wakacjami, fnałowe spotkanie sezonu :) 

inne z kategorii