Działalność oficjalna

Jakub Kipa najlepszy w Mielcu!

Za nami Project Mielec - pierwszy z cyklu kilkunastu turniejów organizowanych przez ekipę 4Event. Kilkunastu entuzjastów łamigłówkowej rywalizacji spotkało się w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, aby pod okiem delegata WCA Radosława Drozdowicza powalczyć w pięciu oficjalnych konkurencjach.

W 3x3x3 najlepszy rezultat w finale wykręcił Jakub Kipa, który wyrównał swoją dotychczasową bestową średnią 7.94 s. Do tego w pierwszej rundzie wykręcił najszybszego singla turnieju - 6.53 s. Drugie miejsce z rezultatem 8.20 s. zajął Łukasz Burliga, a trzecia lokata przypadła Tymonowi Kolasińskiemu, który zakończył rywalizację wynikiem 8.81 s. 

W 2x2x2 najlepszy rezultat - 2.49 s. - osiągnął Piotr Tokarski. W piramidzie pierwszeństwa przez wszystkie rundy nie oddał Dominik Górny, który w finale uzyskał wynik 2.70 s., a w drugiej rundzie poprawił swojego besta w średniej na 2.31 s., co daje mu w tej chwili czwarte miejsce w światowym rankingu tej konkurencji! W 4x4x4 i skewbie najlepszy okazał się Łukasz Burliga, który zwyciężył z wynikami odpowiednio 34.28 s. i 3.12 s. Po wszystkie wyniki zapraszamy na stronę WCA Project Mielec 2018.

Gratulujemy uczestnikom wyników i zapraszamy na kolejne inicjatywy 4Event, o których informacje znajdziecie w kalendarzu imprez. Do zobaczenia! 

inne z kategorii