Działalność oficjalna

Byczyna szczęśliwa dla Karola Zakrzewskiego!

Byczy Cube Race 2018 to już druga oficjalna impreza w Byczynie. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji i w tym roku zawodnicy spotkali się w tym pięknym mieście, by rywalizować i dobrze się bawić. Dwa dni zmagań to 11 oficjalnych konkurencji, a po godzinach... ognisko, piłka nożna i wiele innych atrakcji :) Tak to można rozpoczynać wakacje :) 

Jeśli chodzi o wyniki turnieju to były one bardzo zacne - całościowe znajdziecie na stronie WCA Byczy Cube Race 2018. W 3x3x3 swoją moc pokazał Karol Zakrzewski. Nie tylko zwyciężył wynikiem 8.41 s., ale w każdej z rund poprawiał po kolei swoje bestowe średnie. Najlepszego singla - 6.36 s. - wykręcił Łukasz Burliga. Drugie miejsce zajął Igor Ośmiałowski z rezultatem 8.43 s., trzecią lokatę wywalczył Maciej Czapiewski ze średnią 8.47 s. Jak widać podium było baaardzo wyrównane :) 

Maciej Czapiewski wykręcił najlepszą średnią w 2x2x2 (1.95 s.), a w 4x4x4 z bestową średnią 32.00 s. wygrał Łukasz Burliga.  W 5x5x5, 6x6x6 i 7x7x7 niezmiennie przodował Michał Halczuk, który zwycięstwo zapewnił sobie wynikami odpowiednio 1:00.11, 1:47.32 i 2:38.46

Z układaniem jedną ręką najlepiej poradził sobie również Karol, który zakończył finał z wynikiem 13.10 s. W pyraminxie pozycji lidera nie dał sobie odebrać przez wszystkie rundy Tymon Kolasiński, który w ostatniej rundzie wykręcił średnią 2.41 s. Za to w pierwszej rundzie wraz z Dominikiem Górnym dał piękny popis umiejętności szybkiego układania piramidy, kiedy to najpierw Tymon, a potem Dominik poprawili rekord świata w singlu

Wojciech Knott niezmiennie najlepszy w clocku - tym razem z rezultatem 5.59 s. Skewba najszybciej ułożył w finale Jonatan Kłosko (2.81 s.), a square-1 w pięknym stylu i z nowym rekordem Polski wygrał Michał Krasowski (9.63 s.)

Na koniec po komplet zdjęć autorstwa Tomasza Burligi zapraszamy do fotogalerii, a poniżej znajdziecie videorelacje uczestników turnieju :) 

inne z kategorii