Działalność oficjalna

Rozpoczął się drugi okres rejestracji MP2018

16 sierpnia rozpoczęła się rejestracja na Mistrzostwa Polski w Speedcubingu 2018. Są to pierwsze zawody w Polsce z kaskadowym systemem rejestracji. Widzimy, że obowiązują ostre limity wejścia, ale dodatkowo są one podzielone na 4 okresy, w których każdy charakteryzuje się coraz łatwiejszymi progami do pokonania.  Po pierwszych 2 tygodniach listy startowe częściowo się wypełniły, ale żadna z konkurencji na szczęście jeszcze się nie zamknęła. 

Dziś uruchomiony został drugi okres rejestracji, w którym szanse na rejestracje ma kolejna grupa zawodników. Niewątpliwie będą to zawody, na których spotka się grono najlepszych polskich speedcuberów. Jeżeli chcialibyście wziąć udział w tym projekcie, sprawdźcie dokładnie LIMITY STARTOWE i przybywajcie do Bydgoszczy! Obecny okres rejestracji potrwa do 15 września 2018. Przypominamy, że aby pojawić się na listach startowych, niezbędna jest finalizacja rejestracji czyli opłata wpisowego. Samo wysłanie zgłoszenia nie rezerwuje miejsca na liście startowej. 

Wygląda na to, że niektóre konkurencje zamkną się w ciągu najbliższych dni, a niektóre doczekają do kolejnych okresów rejestracji. Jak będzie wyglądała ostateczna lista startowa przekonamy się 15 października 2018.

Autor: Adam Polkowski

Witam serdecznie każdego, kto zechciał przeczytać te kilka słów, które chciałbym o sobie napisać:)
Idąc śladem mojego przyjaciela Adasia Joksa, zast…

inne z kategorii