Działalność oficjalna

Michał Rzewuski zwycięża w Łukowie!

Za nami projektowy turniej w Łukowie. Ponad czterdziestu uczestników pod okiem delegata WCA, Radosława Drozdowicza, zmierzyło się w ośmiu oficjalnych konkurencjach. Dla sporej grupy adeptów układania kostki Project Łuków był pierwszym oficjalnym startem - mamy nadzieję, że nie ostatnim i na stałe dołączą do naszej społeczności :) 

W 3x3x3 zwyciężył Michał Rzewuski ze średnią 7.87 s. (i bestowym finałowym singlem 6.84 s.). Drugie miejsce zajął z wynikiem 9.14 s. Piotr Tokarski. Trzecią lokatę wywalczył rezultatem 10.48 s. (nowe PB) Kajetan Maślak.

Michał postarał się też o najlepsze wyniki, a co za tym idzie również zwycięstwa, w 4x4x4 (z bestową średnią 29.57 s. - dwie setne od NR-a), 3x3x3 OH (13.68 s.) i skewbie (2.96 s.). Piotrek okazał się najlepszy w 2x2x2, gdzie zwyciężył z wynikiem 3.06 s. oraz w 3x3x3 FM, gdzie tak jak Arkadiusz Abramowski, ułożył kostkę za pomocą 37 ruchów. W układaniu bez patrzenia ze sporą przewagą nad rywalami wygrał Krzysztof Bober, któremu udało się zapamiętać i ułożyć kostkę w czasie 33.31 s. W piramidzie z kolei w obydwu rundach triumfował Rafał Waryszak, który zakończył rywalizację średnią 2.58 s.

Wszystkie wyniki turnieju znajdziecie na stronie Cube Comps Project Łuków 2018. Organizatorom gratulujemy udanej inicjatywy, a zawodnikom dobrych wyników i na koniec zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia

inne z kategorii