Działalność oficjalna

Michał Rzewuski najlepszy w Sieradzu!

W przeddzień setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się pierwszy oficjalny turniej kostkowy w Sieradzu :) Uczestnicy pod okiem delegata, Piotra Trząskiego, wzięli udział w rywalizacji w dziewięciu konkurencjach. 

W 3x3x3 najlepszą średnią - 7.71 s. - wykręcił Michał Rzewuski. Do niego też należał najszybszy singiel zawodów - wykręcone w pierwszej rundzie 6.63 s. Drugie miejsce z rezultatem 8.69 s. zajął Bartłomiej Owczarek. Trzecią lokatę wywalczył Jakub Wojtaszewski, który w finale osiągnął wynik 9.49 s. 

W 4x4x4 najlepszy wynik - 32.14 s. - wykręcił Karol Zakrzewski. Do niego należał również najlepszy rezultat w układaniu jedną ręką - 14.01 s. Pyraminxa i dwójkę najszybciej ułożył Dawid Jasiński wykręcając średnie odpowiednio 3.77 s. i 2.88 s. 

W clocku ze średnią 6.93 s. i dużą przewagą nad rywalami zwyciężył Przemysław Rogalski, a Michał Rzewuski zapewnił sobie zwycięstwo w skewbie rezultatem 2.70 s. 

W układaniu pojedynczej kostki bez patrzenia najszybszy okazał się Krzysztof Bober, któremu zapamiętanie i ułożenie zajęło 25.93 s. Z kolei w układaniu wielu kostek bez patrzenia najlepszy rezultat osiągnął Witali Bułatow, który w czasie 57:30 ułożył 25 na 26 zadeklarowanych kostek.

Wszystkie wyniki znajdziecie na stronie Cube Comps CFL Sieradz. A na koniec zapraszamy do której video relacji jednego z uczestników turnieju :) 

inne z kategorii