Działalność oficjalna

Łukasz Burliga zwycięzcą Project Jastrzębie-Zdrój!

W minioną sobotę ponad sześćdziesięciu zawodników i zawodniczek wzięło udział w pozytywnym zakręceniu podczas Project Jastrzębie-Zdrój. Pod okiem delegata Grzegorza Łuczyny zmierzyli się w sześciu oficjalnych konkurencjach WCA. 

W 3x3x3 zwyciężył Łukasz Burliga, który wykręcił średnią 7.70 s. Warto wspomnieć, że podczas każdej z rund Łukasz wykręcił średnią sub 8 i do tego dorzucił jeszcze najlepszego singla spotkania - półfinałowe 6.11 s. Drugie miejsce zajął Tymon Kolasiński z wynikiem 8.93 s. Trzecia lokata przypadła Jonatanowi Kłosko, który zakończył rywalizację rezultatem 9.13 s. 

Łukasz zajął również czołowe miejsce w skewbie, gdzie zwyciężył średnią 2.46 s. Piotr Tokarski uzyskał najlepszy rezultat (2.00 s.) w 2x2x2. Z czwórką i pyramixnem najszybciej poradził sobie Tymon Kolasiński wykręcając wyniki odpowiednio 30.86 s. i 2.16 s. Michał Krasowski w pięknym stylu wywalczył złoto w układaniu square-1 - w finale konkurencji wykręcił dwa nowe rekordy kraju, w tym zwycięską średnią 7.79 s. Wszystkie wyniki turnieju znajdziecie na stronie Cube Comps Project Jastrzębie-Zdrój. Na koniec zapraszamy do obejrzenia jak zawsze bogatej galerii zdjęć Tomasza Burligi, które posłużyły również do  zobrazowania tego artykułu. 

inne z kategorii