Działalność oficjalna

Sukces naszych blinderów w Kijowie!

W miniony weekend silna reprezentacja polskich blinderów odwiedziła zawody u naszych wschodnich sąsiadów - Kiev Super Blind 2019. Na zawody składało się 5 konkurencji side'owych i nieoficjalny teamblind. Nasi zawodnicy wrócili stamtąd z bardzo dobrymi wynikami - przywieźli ze sobą aż osiem krążków - trzy złote, trzy srebrne i dwa brązowe.

Kamil Przybylski wywalczył drugie (27.99 s.), a Krzysztof Bober trzecie (28.66 s.) miejsce w układaniu bez patrzenia klasycznej trójki. Kamil zajął również drugie miejsce w 4x4x4 BLD (3:19.16) i trzecią lokatę (7:37.30) w 5x5x5 BLD. W tej ostatniej zwyciężył Adrian Dębski z wynikiem 4:34.30, a średnia 6:35.21, którą udało mu się wykręcić to nowy rekord Polski! Z kolei w multiblindzie nasi Panowie nie mieli sobie równych :) Zwyciężył z wynikiem 42/44 (58:47) Kamil, którego wynik to również jego nowy best! Krzysztofowi drugie miejsce dało 25 z 29 zadeklarowanych kostek w czasie 56:14. Dla dopełnienia konkurencji side'owych miał też miejsce FM, gdzie zwyciężył Szymon Jeziorski (ze średnią 33.33). 

A jak zawodnicy oceniają zawody? Na to pytanie w skrócie odpowiedział Adrian Dębski.
„Dla mnie to były najlepsze zawody side'owe ever. Na 12 moich dotychczasowych imprez - drugie miejsce, zaraz po ubiegłorocznych PN-ach. Brak opłaty wpisowej, giftpack, a do tego sala idealna na takie konkurencje - 40 zawodników, cisza i spokój. Takich imprez brakuje u nas.”
Gratulujemy chłopakom wyników i życzymy, żeby mieli możliwość rywalizowania w tak sprzyjających warunkach również na rodzimym podwórku :) 

inne z kategorii