Działalność oficjalna

Michał Rzewuski najlepszy w Warszawie!

Za nami kolejny projektowy turniej realizowany przez 4Event - Project Warszawa. W minioną sobotę do stolicy zawitało ponad 100 zawodników, którzy zmierzyli się w siedmiu oficjalnych konkurencjach.

W 3x3x3 zwyciężył Michał Rzewuski, który w finale wykręcił średnią 7.64 s. oraz najszybszego singla spotkania - 5.86 s. Drugie miejsce zajął Tymon Kolasiński z wynikiem 8.14 s. Trzecią lokatę wywalczył rezultatem 8.44 s. Przemysław Kaleta (który w półfinale postarał się o nową życiówkę w średniej - 7.98 s.).

Michał triumfował nie tylko w 3x3x3. Na jego konto trafiły zwycięstwa również w 4x4x4 (30.25 s.), 3x3x3 OH (12.14 s.) i skewbie (2.83 s.). Tymon średnią 1.77 s. zgarnął złoto w 2x2x2, a Rafałowi Waryszakowi przypadło najlepsze miejsce  w piramidzie, w której wykręcił średnią 2.83 s. W układaniu trójki bez patrzenia równych sobie nie miał Witali Bułatow, któremu najwyższe miejsce na podium dała próba 37.63 s.

Wszystkie wyniki spotkania znajdziecie na stronie Cube Comps Project Warszawa, a po mnóstwo ciekawych fotek i ujęć zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia