Działalność oficjalna

Tymon Kolasiński zwycięża w Grudziądzu!

W minioną sobotę, 6  kwietnia, odbył się turniej Grudziądz Open 2019. Po ponad trzech latach kostkowa rywalizacja wróciła w gościnne progi tego pięknego miasta, a to za sprawą organizatorów - Mateusza Cichorackiego i Owidiusza Pryka. Pod okiem delegatów Radosława Drozdowicza i Piotra Trząskiego ponad osiemdziesięciu uczestników zmierzyło się w rywalizacji w dziewięciu oficjalnych konkurencjach WCA.


W 3x3x3 najlepszą średnią w finale - 7.54 s. - uzyskał Tymon Kolasiński; do niego należał również najszybszy singiel spotkania - wykręcone w pierwszej rundzie 6.20 s. Drugie miejsce zajął Michał Rzewuski, który zakończył rywalizację wynikiem 7.87 s. Trzecie miejsce rezultatem 8.92 s. wywalczył Igor Ośmiałowski.

Tymon poza trójką zgarnął również złoto w 4x4x4 (średnia 30.42 s.) i piramidzie, gdzie w finale wykręcił rekord świata w średniej! Z kolei najlepsze wyniki w 2x2x2, 3x3x3 OH i skewbie należały do Michała Rzewuskiego, który zwyciężył średnimi odpowiednio 2.59 s., 12.49 s. i 2.60 s. W układaniu megaminxa najszybszy okazał się Adrian Walkowiak, który złoto zapewnił sobie średnią 50.53 s. I na koniec big cube'y, gdzie nie było niespodzianek - zarówno w 6x6x6, jak i w 7x7x7 zwyciężył Michał Halczuk ze średnimi odpowiednio 1:46.12 i 2:21.67.  Wszystkie wyniki możecie prześledzić na stronie Cube Comps Grudziądz Open 2019

Gratulujemy uczestnikom wspaniałych wyników i rewelacyjnego klimatu, jaki zawsze towarzyszy grudziądzkim imprezom, a organizatorom dziękujemy za zaangażowanie i pracę włożone w stworzenie przestrzeni do sportowej, kostkowej rywalizacji. Na koniec zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia uchwyconych okiem Mateusza Malewskiego z portalu www.grudziadz365.pl, które posłużyły również do 'pokolorowania' niniejszego materiału. 

inne z kategorii