Działalność oficjalna

Domaniewice po raz drugi!

W niedzielę, 26 maja, odbył się drugi już oficjalny turniej w Domaniewicach. Prawie czterdziestka uczestników wzięła udział w rywalizacji w siedmiu konkurencjach WCA, a nad całością czuwał delegat Przemysław Rogalski.

W układaniu trójki najlepszy rezultat - średnią 6.80 s. - wykręcił Tymon Kolasiński. Drugie miejsce z wynikiem 7.42 s. zajął Michał Rzewuski. Trzecią lokatę uzyskał Łukasz Burliga, który zakończył rywalizację rezulatem 8.04 s. 

Michał Rzewuski wywalczył złoto również w 4x4x4 (29.79 s.), 3x3x3 OH (12.48 s.) oraz skewbie (2.94 s.). Adam Jagła wykręcił najlepszy wynik w finale 2x2x2 (2.21 s.), a Piotr Olszewski triumfował w piramidzie (2.86 s.). W układaniu bez patrzenia równych sobie nie miał Krzysztof Bober, który zwyciężył z czasem 28.75 s. i ponad dwudziestotrzysekundową przewagą nad drugim w finale Michałem Wrońskim. Wszystkie wyniki spotkania znajdziecie na stronie WCA Cube Factory League Domaniewice 2019

Dziękujemy uczestnikom za wspaniałe emocje i dużo dobrej zabawy. Na koniec zapraszamy do  obejrzenia fotorelacji, o którą zadbał CFL-owiec i niestrudzony rejestrator kostkowej aktywności - Franciszek Fidos :) 

inne z kategorii