Działalność oficjalna

Michał Rzewuski zwycięża Masovian Open 2019!

Za nami Masovian Open 2019, trzeci w historii turniej speedcubingowy w Płocku. Tym razem kilkudziesięciu zawodników pod okiem delegata WCA Przemysława Rogalskiego zmierzyło się w ośmiu oficjalnych konkurencjach. 

W kategorii głównej zwyciężył Michał Rzewuski, który w finale uzyskał średnią 7.28 s. (i również najszybszego singla turnieju 6.66 s.). Drugie miejsce wywalczył Przemysław Kaleta wynikiem 8.51 s. Trzecie miejsce z rezultatem 9.57 s. (jednocześnie nowym PB) zajął Kacper Rafalski

Michał zajął pierwsze miejsce również w 4x4x4 (30.62 s.) i skewbie, gdzie średnia 2.13 s. to jego nowe PB i jednocześnie drugi najlepszy wynik świata! Z kolei do Przemka należało złoto w układaniu kostki jedną ręką, gdzie medal zapewnił sobie wynikiem 11.93 s.

W 2x2x2 zwyciężył Kajetan Opach, który rywalizację zakończył średnią 1.94 s. (nowe PB). Złoto w piramidzie trafiło tym razem do Piotra Olszewskiego, który najważniejszy medal konkurencji zapewnił sobie wynikiem 2.91 s. 

W układaniu bez patrzenia niepokonany był Mikołaj Salamon, który zapamiętał i ułożył kostkę w czasie 40.00 s. (nowy rekord życiowy). Z kolei z układaniem najmniejszą liczbą ruchów najlepiej poradził sobie Przemysław Rogalski, który zrobił to za pomocą 28 ruchów. 

Wszystkie wyniki spotkania znajdziecie na stronie III Masovian Open 2019 - po raz pierwszy wyniki prowadzone były na nowej platformie 

inne z kategorii