Działalność oficjalna

Złoty Michał Krasowski!

W minioną sobotę odbył się czwarty turniej tegorocznej Lubelskiej Ligi Speedcubingu. Ponad 50 zawodników i zawodniczek, pod czujnym okiem delegata WCA Piotra Trząskiego, wzięło udział w rywalizacji w siedmiu oficjalnych konkurencjach.

W 3x3x3 zwyciężył Michał Krasowski ze średnią 8.24 s. (nowe PB)  oraz najszybszym singlem turnieju - również finałowym 6.74 s. Drugie miejsce z wynikiem 8.45 s. (również nowy PB) zajął Piotr Tokarski. Trzecią lokatę wywalczył Michał Halczuk, który zakończył rywalizację z rezultatem 9.45 s.

Michał Krasowski poza złotem w trójce zgarnął jeszcze najlepsze miejsca w 2x2x2 (2.96 s.), skewbie 2.78 s.) i square-1 (9.42 s.). Rafał Waryszak triumfował w piramidzie (2.68 s.) oraz w układaniu jedną ręką (18.25 s.), a w 4x4x4 ze średnią 32.62 s. pewnie zwyciężył Mateusz Gil. Wszystkie wyniki spotkania możecie prześledzić na stronie WCA Live LLS IV 2019

Już teraz zapraszamy na finałową odsłonę cyklu, która odbędzie się 16 i 17 listopada. Zanim wyłoni ona zwycięzców całorocznej rywalizacji zerknijmy na tabelę klasyfikacji głównej po czterech spotkaniach.