Działalność oficjalna

Sukces Adama w Mołdawii!

Nasi zawodnicy podróżują i biorą udział w zawodach nie tylko w Polsce, ale reprezentują Polskę również za granicą. W miniony weekend jeden z naszych zawodników, Adam Chodyniecki, wziął udział w Moldova Open 2020, który odbył się w mołdawskim mieście Chişinău.

Nasz młody zawodnik zdobył na turnieju cztery medale. W 3x3x3 wywalczył swój pierwszy oficjalny medal, w finale zajął trzecie miejsce, które dała mu średnia 10.17 s. Do tego w półfinale wykręcił średnią 8.67 s. - nowy PB i swoją pierwszą średnią poniżej 9 sekund.

W 4x4x4 zakończył rywalizację z dwoma bestami: singlem 41.97 s. i średnią 44.95 s., które to wyniki dały mu srebrny medal w tej konkurencji. Do tego dołożył dwa złota: w pyraminxie i skewbie (z rezultatami odpowiednio 4.94 s. i 5.03 s.).

Adam nie tylko wziął udział w kostkowej rywalizacji, ale miał też możliwość spotkania z innymi zawodnikami, zarówno ze środowiska mołdawskich speedcuberów, jak i innych krajów - poznał legendę speedcubingu, delegata Rona van Bruchena :) Zawody miały bardzo sympatyczną atmosferę, a poza nimi udało się też skorzystać z dobrej pogody i zwiedzania miasta :)

Gratulujemy Adasiowi bardzo dobrego występu i nowych, świetnych wyników. I trzymamy kciuki za kolejne, zagraniczne sukcesy jego i pozostałych naszych zawodników.