Działalność oficjalna

Przed nami druga edycja Pucharu Polski On-Line

Jeszcze przez tydzień można się zarejestrować na drugą odsłonę Pucharu Polski On-Line.

Pierwsza edycja miała miejsce w dniach 6-9 maja i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem speedcuberów. Udział w niej wzięło ponad 230 zawodników.

Druga odsłona rozegrana zostanie w dniach 16-20 czerwca i pojawią się w niej te same kokurencje co w poprzedniej edycji. Jednakże zostaną one przeprowadzone w nieco innym formacie. Od wtorku do piątku każdego dnia zawodnicy będą uczestniczyć w kilku konkurencjach. Etap pierwszy będzie odbywał się korespondencyjnie, zaś wieczorem w trakcie live streama na kanale Adama Polkowskiego zostaną przeprowadzone finały tych konkurencji. 

W sobotę, 20 czerwca, zostaną rozeegrane dwie rundy głównej konkurencji, jaką jest układanie kostki 3x3 na czas. Będą one rozegrane pod okiem doświadczonych sędziów, na platformie Discord. Zaś wieczorem odbędą się finały: najpierw układania kostki 2x2, a potem głównej konkurencji. Oczywiście odbędzie się to w trakcie live streama na kanale Adama Polkowskiego. 

Organizatorzy zwiększyli limit do 300 zawodników. Rejestracja zostanie zamknięta o 18.00 15 czerwca. Gorąco zachęcamy do rejestracji, ponieważ mimo złagodzenia obostrzeń epidemiologicznych wciąż nic nie wiadomo o najbliższych turniejach. 

inne z kategorii