Działalność oficjalna

Michał Rzewuski triumfuje w PPO I 2021!

Za nami finałowy dzień zmagań w ramach pierwszej odsłony tegorocznego Pucharu Polskie Online. Ostatniego dnia rywalizacji mieliśmy okazję zobaczyć najlepsze wyniki pyraminxa, blinda i klasycznej trójki.

W układaniu kostki bez patrzenia triumfował Krzysiek Bober, który finał zwyciężył czasem 18.71 s. I zarówno ten wynik, jak i średnia, którą uzyskał (20.41 s.) na oficjalnych zawodach WCA byłyby nowymi rekordami Polski - widać, że Krzysiek jest w formie! Drugie miejsce z wynikiem 23.07 s. zajął Kamil Przybylski, a tuż za nim, na trzeciej lokacie, uplasował się Radomił Baran, który zapamiętał i ułożył kostkę w czasie 23.75 s. 

Bardzo emocjonująco przebiegł finał piramidy, gdzie czołówka pokazała bardzo wyrównany poziom. Zwyciężył Dawid Wójcik ze średnią 2.52 s. Tuż za nim z rezultatem 2.61 s. znalazł się Jakub Hibszer, który tylko o setną wyprzedził zamykającą podium Magdę Pabisz. 

W konkurencji głównej, czyli 3x3x3, wzięły udział 242 osoby, co jest nowym rekordem w liczbie uczestników turnieju kostkowego! Po wspaniałych wynikach w finale zwyciężył Michał Rzewuski ze średnią 7.15 s. Drugie miejsce wywalczył wynikiem 8.10 s. Szymon Musiał. A na trzecim miejscu z rezultatem 8.26 s. uplasował się Łukasz Burliga. 

Wszystkie wyniki z poszczególnych rund znajdziecie na stronie PPO I 2021, a poniżej stream z ostatnich trzech finałów pierwszej odsłony Pucharu Polski Online 2021. Zapraszamy też do przeczytania infromacji o naszym turnieju na portalu sport.onet.pl. 

Wyniki pozostałych konkurencji znajdziecie w podsumowaniach poszczególnych dni turnieju:

Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników! Dziękujemy Wam za udział, entuzjazm, zaangażowanie i mnóstwo pozytywnej energii! I do zobaczenia niebawem na kolejnej odsłonie Pucharu Polski Online! 

inne z kategorii