Spotkania w miastach

Październikowo-kostkowo w Krakowie

W miniony weekend miało miejsce, przedostatnie w tym roku, spotkanie Krakowskiej Ligi Speedcuberów. Prawie trzydziestu uczestników zgromadziło się w sali Centrum Kultury Podgórza. Rywalizacja ograniczyła się dwóch konkurencji - 2x2x2 i 3x3x3 - ale to wcale nie zmniejszyło towarzyszących jej emocji.

Czołówka trójki należała do Jana Zycha, Łukasza Burligi i Michała Marszałka, którzy w pierwszej rundzie uzyskali bardzo równe średnie poniżej 10 sekund. W finale najszybszy okazał się Janek, który jako jedyny wykręcił wynik poniżej sub 10 (9.41 s.). Trzeba przyznać, że uczestnicy są naprawdę na wysokim poziomie - wszyscy uczestnicy spotkania ułożyli łamigłówkę poniżej minuty! Pięknie! W dwójce w rywalizacji o najlepsze wyniki również zwyciężył Janek Zych (przed Łukaszem Burligą i Adamem Jagłą) - tym razem ze średnią 2.53 s. Wszystkie wyniki spotkania znajdziecie na stronie KLS III Październik 2017. A po więcej zdjęć zapraszamy do galerii wydarzenia

Spotkania Krakowskiej Ligi wspierają logistycznie i sponsorsko firma SpeedCube oraz Dobre Ziele - krąg Yerba Mate i Oryginalne Paluszki z Małego Beskidu. Zapraszamy chętnych do udziału, a niebawem wieści o ostatnim w tym roku, finałowym spotkaniu KLS. Do zobaczenia! 

inne z kategorii