Spotkania w miastach

Cube Factory League po raz pierwszy w tym roku!

Dopiero co zaczynamy nowy rok, a już pierwsze newsy o zawodach. Cube Factory League zaprasza na drugie spotkanie cyklu - tym razem nieoficjalne, ale nie mniej zakręcone!

20 stycznia zapraszamy do Sali 313 Łódzkiego Domu Kultury, przy ulicy Generała Romualda Traugutta 18.  Wystartowała już strona najbliższego spotkania, gdzie możecie się zarejestrować. CFL-owym zwyczajem megaminx zamienia piątkę, a do tego będziecie mogli wykręcić wyniki w trójce - klasycznie, jedną ręką i bez patrzenia oraz w 2x2x2, 4x4x4, pyraminxie i skewbie. Bieżące informacje dotyczące spotkania możecie śledzić na Facebookowej stronie ligi.

Pierwszy turniej wchodzący w skład Cube Factory League 2017/2018 odbył się w listopadzie, drugi (Santa Claus Cube Race) w ostatni weekend przed świętami. Zawodnicy zanotowali już na swoich kontach pierwsze punkty ligowe. Więcej informacji na ten temat pojawi się w najbliższych dniach. I tu ważna uwaga - zawodnik pojawia się w tabeli ligowej po opłaceniu ligowego wpisowego. Szczegóły znajdziecie na stronie Cube Factory League. W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy do dołączenia do zakręconej rywalizacji!

inne z kategorii