Spotkania w miastach

Finałowa Krakowska Liga!

W ubiegłą sobotę, 27 stycznia, odbyło się finałowe spotkanie Krakowskiej Ligi Speedcubingu. W zmaganiach wzięło udział aż 34 uczestników, którzy walczyli o jak najlepsze wyniki w 3x3x3 i 2x2x2. 

 W finale 3x3x3 najlepiej poradził sobie Łukasz Burliga, który jako jedyny osiągnął średnią poniżej 10 sekund i ze sporą przewagą zapewnił sobie zwycięstwo wynikiem 8.66 s. Drugie miejsce z rezultatem 10.00 s. zajął Michał Marszałek, a trzecia lokata przypadła Janowi Zychowi ze średnią 10.99 s. 

Łukasz Burliga osiągnął również najlepszy wynik w finale 2x2x2 - 2.32 s. Tuż za nim uplasował się Jan Zych (2.65 s.), a trzecie miejsce zajął Adam Jagła (3.32 s.). Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wynikami spotkania

Całość przebiegła w, jak zawsze, miłej atmosferze i doborowym towarzystwie, również przy pizzy i innych przekąskach, co możecie zobaczyć zaglądając do galerii zdjęć z wydarzenia. Zawodnicy zostali nagrodzeni dzięki wsparciu sponsorów i partnerów cyklu - firm Oryginalne Paluszki z Małego Beskidu, Dobre Ziele - krąg Yerba Mate, Centrum Kultury Podgórza oraz SpeedCube. Nagrody trafiły nie tylko do zwycięzców, ale też do losowo wybranych zawodników, debiutantów i najbardziej zaangażowanych sędziów. Gratulujemy!

inne z kategorii