Spotkania w miastach

KKR Gniezno po kolejnym sezonie!

Wraz z końcem roku szkolnego zakończenie kolejnego sezonu świętował również Klub Kostki Rubika Gniezno. Uczestnicy tej inicjatywy nie tylko spotykali się co tydzień w Miejskim Ośrodku Kultury, by trenować umiejętności i wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. W ramach zajęć klubu, by dodać nieco smaczku rywalizacji, prowadzone były zmagania ligowe. Uczestnicy są co prawda na różnym poziomie wtajemniczenia - niektórzy układają kostkę poniżej 10 sekund, niektórzy powyżej 2 minut - i w różnym wieku (od 9 do 19 lat), ale dzięki takiemu zróżnicowaniu, mogą konkurować na różnych poziomach – zarówno początkujący, jak i zaawansowani układacze mogą doświadczyć motywacji, jaką daje im rywalizacja z innymi speedcuberami. 

Po sześciu miesiącach zmagań Ligi KKR Gniezno, w których wzięło udział 13 zawodników, prezentujemy finałową szóstkę wraz z ich dorobkiem punktowym:

  • 1. Robert Siniawski (123 punkty)
  • 2. Robert Cegiel (79 punktów)
  • 3. Dawid Bandosz (78 punktów)
  • 4. Amadeusz Kaniasty (41 punktów)
  • 5. Oskar Nowicki (30 punktów)
  • 6. Marcel Sobecki (11 punktów)

Przebieg całego sezonu (prawie 20 kolejek spotkanie po spotkaniu) znajdziecie w fantastycznie przygotowanej prezentacji punktowej - ogromne gratulacje dla organizatorów za taką pieczołowitość i zaangażowanie :) Warto dodać, że Liga KKR działa już prawie cztery lata!  W czasie wszystkich tegorocznych spotkań nasi przyjaciele z Gniezna wykręcili ponad 800 ułożeń! Jest moc!

W imieniu organizatorów podziękowania wędrują do patronów spotkań, którzy towarzysząc im przez piątą edycję Ligi KKR Gniezno, dodawali motywacji i umożliwiali dzielenie się speedcubingiem!

 

inne z kategorii