Rekordy

REKORD POLSKIREKORD EUROPYREKORD ŚWIATA
Kostka Rubika
Tymon Kolasiński
4.51
Juliette Sébastien
4.44
Yusheng Du 
3.47
Tymon Kolasiński
6.39
Philipp Weyer
6.06
Feliks Zemdegs
5.69
2x2x2
Maciej Czapiewski
0.49
Maciej Czapiewski
0.49
Maciej Czapiewski
0.49
Maciej Czapiewski
1.35
Martin Vædele Egdal
1.21
Martin Vædele Egdal
1.21
4x4x4
Tymon Kolasiński
23.29
Sebastian Weyer
17.42
Sebastian Weyer
17.42
Tymon Kolasiński
26.47
Sebastian Weyer
21.46
Max Park
21.13
5x5x5
Tymon Kolasiński
46.24
Ciarán Beahan
38.96
Max Park
36.06
Tymon Kolasiński
50.02
Ciarán Beahan
45.19
Max Park
39.65
6x6x6
Tymon Kolasiński 
1:24.69
Sebastian Weyer
1:21.68
Max Park
1:13.82
Tymon Kolasiński 
1:30.99
Sebastian Weyer
1:27.19
Max Park
1:17.10
7x7x7
Michał Halczuk
2:02.65
Ciarán Beahan
1:59.38
Max Park
1:40.89
Michał Halczuk
2:14.83
Ciarán Beahan
2:06.76
Max Park
1:50.10
Kostka Rubika - układanie z zamkniętymi oczami
Krzysztof Bober
19.78
Berta García Parra
17.40
Max Hilliard
15.50
Krzysztof Bober
24.95
Berta García Parra
19.23
Max Hilliard
18.28
Kostka Rubika - układanie najmniejszą liczbą ruchów
Kacper Rafalski/Szymon Jeziorski
19
Sebastiano Tronto
16
Sebastiano Tronto
16
Kacper Rafalski
24.67
Sebastiano Tronto 
22.00
Sebastiano Tronto
22.00
Kostka Rubika - układanie jedną ręką
Michał Pleskowicz
8.15
Jakob Gunnarsson
7.74
Feliks Zemdegs
6.88
Michał Pleskowicz
10.71
Hugo Spitz
10.63
Max Park
9.42
Kostka Rubika - układanie stopami
Jakub Kipa
20.57
Henri Gerber
18.55
Daniel Rose-Levine
16.96
Jakub Kipa
28.16
Henri Gerber
26.51
Daniel Rose-Levine
21.51
Megaminx
Jan Zych
34.04
Amos Nordman
30.81
Juan Pablo Huanqui
27.81
Jan Zych
37.96
Amos Nordman
34.50
Juan Pablo Huanqui
30.39
Pyraminx
Dominik Górny
0.91
Dominik Górny
0.91
Dominik Górny
0.91
Tymon Kolasiński
1.86
Tymon Kolasiński
1.86
Tymon Kolasiński
1.86
Rubik's Clock
Wojciech Knott
3.93
Nathaniel Berg
3.73
Suen Ming Chi
3.29
Wojciech Knott
5.14
Dmitry Gundin
5.12
Yunhao Lou
4.43
Skewb
Jonatan Kłosko
1.10
Jonatan Kłosko
1.10
Andrew Huang
0.93
Łukasz Burliga

2.03

Łukasz Burliga

2.03

Łukasz Burliga

2.03

Square-1
Michał Krasowski
5.86
Tijmen van der Ree
4.98
Jackey Zheng
4.95
Michał Krasowski
7.75
Rasmus Stub Detlefsen
7.00
Vicenzo Guerino Cecchini
6.73
4x4x4 - układanie z zamkniętymi oczami
Adrian Dębski
2:06.18
Roman Strakhov
1:50.27
Stanley Chapel
1:06.84
Adrian Dębski
2:17.75
Roman Strakhov
2:08.06
Stanley Chapel
1:12.55
5x5x5 - układanie z zamkniętymi oczami
Adrian Dębski 
4:07.88
Grigorii Alekseev
3:42.25
Stanley Chapel
2:38.77
Kamil Przybylski
6:10.54
Grigorii Alekseev
5:14.17
Stanley Chapel
3:23.92
Kostka Rubika - układanie wielu kostek z zamkniętymi oczami
Marcin Kowalczyk
41/41 (54:14)
Marcin Kowalczyk
41/41 (54:14)
Graham Siggins
50/52 (56:32)

Aktualizacja 4.10.2019

Wersja do druku