GLS Cup Final 2017


  • Data wydarzenia Date of event
    9 grudnia 2017 r. - 10 grudnia 2017 r. 9 December 2017 - 10 December 2017
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Delegaci WCA WCA Delegates
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    2x2x2,
    5x5x5,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    3x3x3 multi blind,
    Pyraminx,
    Skewb,
    Megaminx,
    4x4x4 blindfolded,
    5x5x5 blindfolded
    3x3x3,
    2x2x2,
    5x5x5,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    Rubik's Cube multi blind,
    Pyraminx,
    Skewb,
    Megaminx,
    4x4x4 blindfolded,
    5x5x5 blindfolded
  • Wpisowe Entry fee
    35 PLN + ew. koszt posiłków meal price

    płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    95 1050 1764 1000 0091 1652 5206

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup Final 2017” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup Final 2017”
  • Limit zawodników Competitors limit
    75
  • Start rejestracji Start of registration
    13 listopada 2017 r. 13 November 2017
  • Koniec rejestracji End of registration
    5 grudnia 2017 r. 5 December 2017

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
  Imię i nazwisko Full name Państwo Country325ohbf3mbpskmm4b5bgw
1. Iga BenedaPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
2. Julia BoberPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
3. Krzysztof Bober Poland71 1087|10.87 374|3.74 9999999999|? 3162|31.62 1978|19.78 700345401|30/31 57:34 634|6.34 815|8.15 99999999999| 39044|6:30.44 139300|23:13.00 6
4. Michał Bogdan Poland96 1097|10.97 412|4.12 99999999999| 1679|16.79 4026|40.26 770332802|24/26 55:28 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
5. Rafał Borkowski Poland21 1097|10.97 315|3.15 13704|2:17.04 2563|25.63 99999999999| 99999999999| 647|6.47 478|4.78 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
6. Ignacy Bukowski Poland9 3141|31.41 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
7. Jakub Bukowski Poland13 1383|13.83 424|4.24 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1052|10.52 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
8. Witali Bułatow Poland86 1327|13.27 99999999999| 99999999999| 99999999999| 3004|30.04 680354800|31/31 59:08 99999999999| 99999999999| 99999999999| 15757|2:37.57 42475|7:04.75 6
9. Franciszek CaspariPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
10. Daniel Chudecki Poland25 1187|11.87 399|3.99 9319|1:33.19 1856|18.56 3180|31.80 840277901|16/17 46:19 585|5.85 99999999999| 99999999999| 23358|3:53.58 73800|12:18.00 6
11. Maciej Czapiewski Poland59 784|7.84 135|1.35 5867|58.67 1506|15.06 51667|8:36.67 99999999999| 247|2.47 340|3.40 6497|1:04.97 99999999999| 99999999999|6
12. Karolina Czuraj Poland8 2367|23.67 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
13. Weronika Czuraj Poland10 1779|17.79 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
14. Paweł Dembicki Poland9 2428|24.28 982|9.82 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1124|11.24 1540|15.40 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
15. Jakub Dutkiewicz Poland25 1654|16.54 468|4.68 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 903|9.03 1066|10.66 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
16. Tymoteusz Dziełak Poland7 1461|14.61 639|6.39 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 484|4.84 849|8.49 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
17. Franciszek Fidos Poland46 1065|10.65 377|3.77 12303|2:03.03 2080|20.80 99999999999| 99999999999| 734|7.34 445|4.45 9999999999|? 99999999999| 99999999999|6
18. Szymon Glura Poland11 2029|20.29 670|6.70 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 930|9.30 1340|13.40 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
19. Filip GoikePoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
20. Krzysztof Górka Poland24 1305|13.05 520|5.20 9999999999|? 4029|40.29 18275|3:02.75 99999999999| 1187|11.87 1487|14.87 13143|2:11.43 99999999999| 99999999999|6
21. Kacper Grzelakowski Poland19 1218|12.18 262|2.62 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 568|5.68 386|3.86 99999999999| 99999999999| 99999999999|5
22. Jan Grzyb Poland9 2179|21.79 537|5.37 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1005|10.05 861|8.61 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
23. Maciej JabłońskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|5
24. Kalina Jakubowska Poland103 933|9.33 522|5.22 8472|1:24.72 1938|19.38 99999999999| 99999999999| 903|9.03 99999999999| 6339|1:03.39 99999999999| 99999999999|6
25. Jan Jakubowski Poland7 1940|19.40 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
26. Marcin Jakubowski Poland122 1198|11.98 315|3.15 9742|1:37.42 2130|21.30 12114|2:01.14 960163900|3/3 27:19 549|5.49 566|5.66 10299|1:42.99 99999999999| 99999999999|6
27. Grzegorz Jałocha Poland40 1173|11.73 99999999999| 99999999999| 99999999999| 2145|21.45 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
28. Sylwester Jaroszewski Poland23 3361|33.61 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
29. Aleksandra Jaszczuk Poland8 2822|28.22 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|6
30. Jan Jucewicz Poland5 2399|23.99 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|5
31. Oskar Kaczmarek Poland38 1384|13.84 337|3.37 99999999999| 2286|22.86 99999999999| 99999999999| 922|9.22 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
32. Paweł Kamiński Poland15 3019|30.19 972|9.72 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 627|6.27 731|7.31 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
33. Paweł Kamiński (długi) Poland14 1786|17.86 657|6.57 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
34. Mateusz Kanarski Poland4 1645|16.45 632|6.32 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1248|12.48 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
35. Dominik Kasprzak Poland35 1825|18.25 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
36. Krzysztof Kiczela Poland8 1317|13.17 396|3.96 99999999999| 2842|28.42 9999999999|? 99999999999| 847|8.47 535|5.35 9999999999|? 99999999999| 99999999999|6
37. Kinga Klonowska Poland14 1339|13.39 361|3.61 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 870|8.70 696|6.96 15208|2:32.08 99999999999| 99999999999|4
38. Jonatan Kłosko Poland83 806|8.06 99999999999| 8893|1:28.93 1878|18.78 99999999999| 99999999999| 375|3.75 251|2.51 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
39. Wojciech Knott Poland105 875|8.75 302|3.02 5744|57.44 1373|13.73 9726|1:37.26 960089000|3/3 14:50 409|4.09 439|4.39 6368|1:03.68 94000|15:40.00 210300|35:03.00 6
40. Tymon Kolasiński Poland71 639|6.39 172|1.72 5002|50.02 1527|15.27 18428|3:04.28 99999999999| 186|1.86 315|3.15 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
41. Piotr Koska Poland14 1057|10.57 322|3.22 10888|1:48.88 1976|19.76 16896|2:48.96 99999999999| 642|6.42 478|4.78 10586|1:45.86 99999999999| 99999999999|6
42. Marcin Kupis Poland17 1660|16.60 557|5.57 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1243|12.43 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
43. Hubert Kwasigroch Poland31 821|8.21 333|3.33 6053|1:00.53 1811|18.11 9999999999|? 99999999999| 596|5.96 721|7.21 7709|1:17.09 99999999999| 99999999999|6
44. Oskar Lewandowski Poland28 1940|19.40 682|6.82 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 1078|10.78 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
45. Tomasz ŁęgowskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
46. Damian Malinowski Poland27 1460|14.60 423|4.23 16967|2:49.67 2535|25.35 99999999999| 99999999999| 717|7.17 611|6.11 9999999999|? 99999999999| 99999999999|5
47. Karolis MatuleviciusPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
48. Kamil Michalak Poland33 1267|12.67 538|5.38 9999999999|? 2506|25.06 3187|31.87 820352003|20/23 58:40 1173|11.73 1249|12.49 99999999999| 71800|11:58.00 165000|27:30.00 6
49. Patrycja Michalska Poland73 1221|12.21 518|5.18 9171|1:31.71 2754|27.54 99999999999| 99999999999| 879|8.79 998|9.98 7751|1:17.51 99999999999| 99999999999|6
50. Patryk Milewczyk Poland47 1629|16.29 99999999999| 99999999999| 99999999999| 7072|1:10.72 840350302|17/19 58:23 99999999999| 99999999999| 99999999999| 42360|7:03.60 99800|16:38.00 6
51. Bartosz Ochał Poland35 1200|12.00 374|3.74 99999999999| 3426|34.26 99999999999| 99999999999| 636|6.36 402|4.02 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
52. Igor Ośmiałowski Poland45 775|7.75 269|2.69 8028|1:20.28 1368|13.68 99999999999| 99999999999| 473|4.73 508|5.08 7336|1:13.36 99999999999| 99999999999|6
53. Grzegorz Pacewicz Poland44 1609|16.09 659|6.59 9999999999|? 3373|33.73 5350|53.50 960084400|3/3 14:04 1493|14.93 901|9.01 99999999999| 44099|7:20.99 9999999999|? 6
54. Jakub Pacewicz Poland25 1379|13.79 496|4.96 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 600|6.00 687|6.87 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
55. Jakub Pawlak Poland10 1651|16.51 407|4.07 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 740|7.40 935|9.35 99999999999| 99999999999| 99999999999|5
56. Marek Pepke Poland41 1253|12.53 549|5.49 99999999999| 1715|17.15 8703|1:27.03 99999999999| 624|6.24 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
57. Maksymilian Piskorowski Poland15 1017|10.17 401|4.01 9452|1:34.52 2271|22.71 99999999999| 99999999999| 648|6.48 1219|12.19 4581|45.81 99999999999| 99999999999|6
58. Szymon PodgórzecPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
59. Adam Polkowski Poland111 985|9.85 99999999999| 8545|1:25.45 99999999999| 17486|2:54.86 970116700|2/2 19:27 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
60. Przemysław Rogalski Poland119 1129|11.29 306|3.06 9329|1:33.29 1735|17.35 22633|3:46.33 99999999999| 312|3.12 431|4.31 7711|1:17.11 99999999999| 99999999999|6
61. Paweł Rybak Poland10 1192|11.92 370|3.70 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 688|6.88 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
62. Michał Rzewuski Poland82 679|6.79 194|1.94 5971|59.71 1163|11.63 99999999999| 99999999999| 383|3.83 213|2.13 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
63. Mateusz Serek Poland4 1478|14.78 556|5.56 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
64. Marcin Stachura Poland79 948|9.48 376|3.76 9542|1:35.42 1932|19.32 20272|3:22.72 99999999999| 601|6.01 532|5.32 6330|1:03.30 99999999999| 99999999999|6
65. Iwo Staniszewski Poland10 1004|10.04 302|3.02 99999999999| 2003|20.03 99999999999| 99999999999| 474|4.74 584|5.84 10450|1:44.50 99999999999| 99999999999|4
66. Ludwik Staniszewski Poland10 1288|12.88 358|3.58 99999999999| 2618|26.18 99999999999| 99999999999| 601|6.01 603|6.03 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
67. Jakub Sygit Poland6 2196|21.96 537|5.37 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 573|5.73 860|8.60 99999999999| 99999999999| 99999999999|5
68. Wojciech Szatanowski Poland152 966|9.66 288|2.88 9115|1:31.15 1644|16.44 5108|51.08 900294500|9/9 49:05 489|4.89 565|5.65 9537|1:35.37 81600|13:36.00 99999999999|6
69. Malwina Szopińska Poland17 1370|13.70 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
70. Piotr Szulc Poland17 2054|20.54 701|7.01 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1038|10.38 1668|16.68 9999999999|? 99999999999| 99999999999|5
71. Stanisław Szyszka Poland24 1097|10.97 370|3.70 9175|1:31.75 2173|21.73 4835|48.35 900286001|10/11 47:40 539|5.39 99999999999| 9999999999|? 30501|5:05.01 99999999999|6
72. Piotr Trząski Poland67 1567|15.67 390|3.90 99999999999| 3407|34.07 99999999999| 99999999999| 528|5.28 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
73. Ignacy Turek Poland7 1891|18.91 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
74. Karolina Wiącek Poland94 1780|17.80 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
75. Michał Wojcieszek Poland48 882|8.82 223|2.23 8735|1:27.35 1741|17.41 22019|3:40.19 99999999999| 358|3.58 452|4.52 6307|1:03.07 99999999999| 99999999999|6
76. Dylan Wyrzykowski Poland7 2473|24.73 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
77. Marek Zgrzywa Poland11 2235|22.35 510|5.10 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1049|10.49 1495|14.95 9999999999|? 99999999999| 99999999999|5
78. Jan Zych Poland69 800|8.00 180|1.80 6793|1:07.93 1479|14.79 19026|3:10.26 99999999999| 402|4.02 304|3.04 3796|37.96 99999999999| 99999999999|6
79. Robert ŻebrowskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
80. Marta Żywicka Poland38 1901|19.01 780|7.80 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 895|8.95 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
Suma: Sum:80603241241257412597

 1:00

HourEventRoundFormat  CutoffLimitProceed
SATURDAY
8:309:00Registration & Welcome time     
9:0010:105x5x5Combined I Round Average of 51 of 2 < 2:00 5:008
10:1011:20MegaminxCombined I RoundAverage of 51 of 2 < 2:00 5:008
11:2012:103x3x3 BlindfoldedI Round Best of 3  Cumulative limit 14:00 75% 
12:1013:00SkewbCombined I RoundAverage of 51 of 2 < 10.002:0075%
13:0013:35Lunch break     
13:3513:555x5x5FinalAverage of 5 3:00 
13:5514:20MegaminxFinalAverage of 5 3:00 
14:2014:503x3x3 BlindfoldedSemifinalBest of 3Cumulative limit 10:00 8
14:5015:20SkewbSemifinalAverage of 5   2:00 10
15:2015:403x3x3 BlindfoldedFinalBest of 3 Cumulative limit 10:00   
15:4016:00SkewbFinalAverage of 5 1:00 
16:0016:15Winning ceremony     
16:1516:25Break     
16:2517:355x5x5 BlindfoldedFinalBest of 3 Cumulative limit 60:00  
17:3517:55Break     
17:5519:004x4x4 BlindfoldedFinalBest of 3 Cumulative limit 60:00  
SUNDAY
7:408:00Scrambling     
8:009:003x3x3 MultiblindfoldedFinal  60:00 
9:1510:052x2x2Combined I RoundAverage of 51 of 2 < 6.00  1:00 75% 
10:0510:55PyraminxCombined I RoundAverage of 51 of 2 < 10.00   1:00 75%
10:5511:503x3x3 One-handedCombined FinalAverage of 51 of 2 < 30.00   5:00 75%
11:5012:252x2x2SemifinalAverage of 5  1:0010
12:2513:00Pyraminx SemifinalAverage of 5  1:00 10
13:0013:40Lunch break     
13:3015:003x3x3 First RoundAverage of 5  10:00 75%
15:0016:003x3x3SemifinalAverage of 5 12 
16:0016:202x2x2FinalAverage of 5  1:00 
16:2016:40PyraminxFinalAverage of 5  1:00 
16:4016:50Break     
16:5017:403x3x3FinalAverage of 5 1:00 
17:4018:00Winning ceremony     

REGULAMIN TURNIEJU
GLS CUP FINAL 2017

9 - 10 grudnia 2017

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS CUP FINAL 2017
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, SpeedCube
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 9 - 10 grudnia 2017
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 75 osób
    9. Konkurencje:
      • 3x3x3,
      • 2x2x2,
      • 5x5x5,
      • 3x3x3 one-handed,
      • 3x3x3 blindfolded,
      • 3x3x3 multi blind,
      • Pyraminx,
      • Skewb,
      • Megaminx,
      • 4x4x4 blindfolded,
      • 5x5x5 blindfolded
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 35 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek, będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom.
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”.
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, Medale, Trofea, Bony do sklepu SpeedCube).
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody, jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy