GLS Cup III 2016


  • Data wydarzenia Date of event
    25 czerwca 2016 r. 25 June 2016
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Delegat WCA WCA Delegate
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    2x2x2,
    Pyraminx,
    Skewb
    3x3x3,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    2x2x2,
    Pyraminx,
    Skewb
  • Wpisowe Entry fee
    15 PLN + ew. koszt posiłków meal price - płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    44 1050 1764 1000 0091 3445 2888

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup III 2016” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup III 2016”
  • Limit zawodników Competitors limit
    60
  • Start rejestracji Start of registration
    6 czerwca 2016 r. 6 June 2016
  • Koniec rejestracji End of registration
    20 czerwca 2016 r. 20 June 2016

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
  Imię i nazwisko Full name Państwo Country3ohbf2psk
1. Juliusz Adamowicz Poland7 1890|18.90 99999999999| 99999999999| 527|5.27 801|8.01 9999999999|?
2. Sebastian Baltrukas Poland10 1748|17.48 4010|40.10 99999999999| 633|6.33 1420|14.20 99999999999|
3. Dawid Bandosz Poland10 1758|17.58 99999999999| 99999999999| 873|8.73 9999999999|? 99999999999|
4. Tymoteusz Barański Poland3 2370|23.70 99999999999| 99999999999| 791|7.91 9999999999|? 9999999999|?
5. Kalina Brzezińska Poland92 933|9.33 1938|19.38 9999999999|? 522|5.22 903|9.03 9999999999|?
6. Witali Bułatow Poland63 1327|13.27 99999999999| 3004|30.04 448|4.48 99999999999| 99999999999|
7. Filip Chodziutko Poland15 1122|11.22 3026|30.26 99999999999| 467|4.67 378|3.78 584|5.84
8. Maciej Czapiewski Poland53 784|7.84 1506|15.06 99999999999| 135|1.35 247|2.47 340|3.40
9. Szymon Demko Poland8 2086|20.86 99999999999| 99999999999| 701|7.01 99999999999| 2707|27.07
10. Jakub Dutkiewicz Poland24 1654|16.54 9999999999|? 99999999999| 468|4.68 903|9.03 1066|10.66
11. Alex GałęzaPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
12. Bartłomiej GruzdasPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
13. Marcin Jakubowski Poland111 1215|12.15 2194|21.94 12114|2:01.14 321|3.21 549|5.49 622|6.22
14. Tomas Jankauskas Lithuania39 886|8.86 1462|14.62 99999999999| 306|3.06 718|7.18 582|5.82
15. Michał JankowskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999|
16. Aleksandra Jaszczuk Poland6 2938|29.38 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 1535|15.35 9999999999|?
17. Jan KabzińskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
18. Oskar Kaczmarek Poland33 1413|14.13 3470|34.70 99999999999| 337|3.37 922|9.22 99999999999|
19. Mikołaj Kamiński Poland18 1247|12.47 2828|28.28 99999999999| 577|5.77 99999999999| 99999999999|
20. Kacper Kłos Poland9 1712|17.12 9999999999|? 99999999999| 458|4.58 988|9.88 685|6.85
21. Szymon Kowalski Poland17 1731|17.31 99999999999| 99999999999| 510|5.10 682|6.82 1108|11.08
22. Mateusz Krzemiński Poland11 2408|24.08 9999999999|? 99999999999| 784|7.84 99999999999| 99999999999|
23. Piotr Kuchta Poland58 1177|11.77 2758|27.58 28664|4:46.64 376|3.76 447|4.47 957|9.57
24. Wiktor KujawskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
25. Mateusz Kulesza Poland4 5473|54.73 99999999999| 99999999999| 882|8.82 99999999999| 2009|20.09
26. Oskar Lewandowski Poland28 1940|19.40 99999999999| 99999999999| 682|6.82 1078|10.78 99999999999|
27. Damian Malinowski Poland27 1460|14.60 2535|25.35 99999999999| 423|4.23 717|7.17 611|6.11
28. Patrycja Michalska Poland62 1260|12.60 2806|28.06 99999999999| 562|5.62 879|8.79 1000|10.00
29. Patryk Milewczyk Poland35 1796|17.96 99999999999| 7072|1:10.72 99999999999| 99999999999| 99999999999|
30. Jakub MironkiewiczPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
31. Maksymilian MizerkaPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
32. Małgorzata Nowagiel Poland22 1179|11.79 99999999999| 99999999999| 429|4.29 644|6.44 99999999999|
33. Bartosz Ochał Poland29 1250|12.50 3558|35.58 99999999999| 387|3.87 647|6.47 438|4.38
34. Igor Ośmiałowski Poland37 795|7.95 1368|13.68 99999999999| 269|2.69 473|4.73 508|5.08
35. Grzegorz Pacewicz Poland31 1749|17.49 3730|37.30 5435|54.35 663|6.63 9999999999|? 901|9.01
36. Jakub Pacewicz Poland22 1379|13.79 9999999999|? 99999999999| 496|4.96 600|6.00 687|6.87
37. Kamil Pawlak Poland55 1438|14.38 3489|34.89 43739|7:17.39 99999999999| 99999999999| 99999999999|
38. Olivér Perge Hungary124 1055|10.55 2113|21.13 9200|1:32.00 402|4.02 733|7.33 866|8.66
39. Niki Placskó Hungary89 1514|15.14 99999999999| 99999999999| 549|5.49 1032|10.32 1365|13.65
40. Adam Polkowski Poland98 985|9.85 3947|39.47 17486|2:54.86 376|3.76 809|8.09 1859|18.59
41. Owidiusz Pryk Poland65 1833|18.33 99999999999| 99999999999| 600|6.00 374|3.74 99999999999|
42. Michał Rzewuski Poland66 728|7.28 1201|12.01 99999999999| 194|1.94 383|3.83 233|2.33
43. Daniel Samoszyn Poland20 1224|12.24 2329|23.29 99999999999| 363|3.63 365|3.65 400|4.00
44. Sylwia SamoszynPoland0 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
45. Michał SidłowskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
46. Konrad SikoraPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
47. Robert SiniawskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
48. Marcel Sobecki Poland9 2580|25.80 99999999999| 99999999999| 690|6.90 9999999999|? 99999999999|
49. Marcin Stachura Poland68 948|9.48 1937|19.37 20272|3:22.72 398|3.98 601|6.01 562|5.62
50. Tomasz Stawicki Poland13 1570|15.70 4444|44.44 99999999999| 495|4.95 788|7.88 874|8.74
51. Patryk Szczepański Poland8 1249|12.49 1963|19.63 99999999999| 567|5.67 1237|12.37 99999999999|
52. Maks Szulc Poland3 2077|20.77 99999999999| 99999999999| 660|6.60 942|9.42 99999999999|
53. Piotr SzulcPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
54. Stanisław Szyszka Poland19 1138|11.38 99999999999| 99999999999| 370|3.70 99999999999| 1173|11.73
55. Adam TesarowskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
56. Mateusz Tesarowski Poland5 2033|20.33 99999999999| 99999999999| 691|6.91 940|9.40 99999999999|
57. Piotr Tokarski Poland64 851|8.51 1887|18.87 12805|2:08.05 177|1.77 280|2.80 362|3.62
58. Oliwia Wesołowska Poland8 2004|20.04 99999999999| 99999999999| 879|8.79 1140|11.40 646|6.46
59. Karolina Wiącek Poland81 1780|17.80 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
60. Michał Wojcieszek Poland38 922|9.22 1775|17.75 22019|3:40.19 223|2.23 358|3.58 452|4.52
61. Patryk Zawieja Poland28 892|8.92 1697|16.97 5825|58.25 336|3.36 718|7.18 551|5.51
62. Mikołaj Zubowicz Poland12 1017|10.17 1968|19.68 99999999999| 268|2.68 433|4.33 99999999999|
63. Marta Żywicka Poland37 1901|19.01 99999999999| 99999999999| 780|7.80 929|9.29 99999999999|
Suma: Sum:623113544935
HourEventRoundFormatCutoffLimitProceed
08:0008:30registration
08:3008:40welcome time
08:4009:252x2x2Combined I RoundBest of 2 / Average of 57 sec1 min75%
09:2510:153x3x3 One-handedCombined I RoundBest of 2 / Average of 535 sec3 min
10:1511:05PyraminxCombined I RoundBest of 2 / Average of 510 sec1 min12
11:0512:353x3x3Combined I RoundBest of 2 / Average of 51 min5 min75%
12:3513:153x3x3 blindfoldedFinalBest of 314 min for all attempts
13:1514:05SkewbCombined FinalBest of 2 / Average of 512 sec1 min
14:0514:553x3x3SemifinalAverage of 55 min12
14:5515:45match break1/16 of FINALPoland vs Switzerland90 min :)120 min :)1
15:4516:002x2x2FinalAverage of 51 min
16:0016:50match break1/16 of FINALPoland vs Switzerland90 min :)120 min :)1
16:5017:10PyraminxFinalAverage of 51 min
17:1018:003x3x3FinalAverage of 51 min
18:0018:15winning ceremony

REGULAMIN TURNIEJU
GLS Cup III 2016

4-5 czerwca 2016

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS Cup III 2016
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, Speedcube, 2Fast Studio
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 25 czerwca 2016
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 60 osób
    9. Konkurencje:
      • Kostka Rubika,
      • Kostka Rubika jedną ręką
      • Kostka Rubika bez patrzenia
      • 2x2x2
      • Skewb
      • Piramida
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju, lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 15 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”,
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną, czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, medale, Trofea, Bony do sklepu Speeedcube)
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy