GLS Cup IV 2016


  • Data wydarzenia Date of event
    3 września 2016 r. 3 September 2016
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Delegat WCA WCA Delegate
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    2x2x2,
    Pyraminx,
    Skewb
    3x3x3,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    2x2x2,
    Pyraminx,
    Skewb
  • Wpisowe Entry fee
    15 PLN + ew. koszt posiłków meal price

    płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    44 1050 1764 1000 0091 3445 2888

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup IV 2016” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup IV 2016”
  • Limit zawodników Competitors limit
    60
  • Start rejestracji Start of registration
    8 sierpnia 2016 r. 8 August 2016
  • Koniec rejestracji End of registration
    26 sierpnia 2016 r. 26 August 2016

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
  Imię i nazwisko Full name Państwo Country3ohbf2pskgw
1. Juliusz Adamowicz Poland7 1890|18.90 99999999999| 99999999999| 527|5.27 801|8.01 9999999999|? 6
2. Sebastian Baltrukas Poland10 1748|17.48 4010|40.10 99999999999| 633|6.33 1420|14.20 99999999999|6
3. Adam Blicharski Poland11 1289|12.89 9999999999|? 99999999999| 490|4.90 641|6.41 99999999999|6
4. Michał Bogdan Poland96 1097|10.97 1679|16.79 4026|40.26 412|4.12 1889|18.89 1393|13.93 6
5. Witali Bułatow Poland86 1327|13.27 99999999999| 3004|30.04 448|4.48 99999999999| 99999999999|6
6. Filip Chodziutko Poland17 1062|10.62 3026|30.26 99999999999| 467|4.67 378|3.78 584|5.84 6
7. Maciej Czapiewski Poland59 784|7.84 1506|15.06 99999999999| 135|1.35 247|2.47 340|3.40 6
8. Adam Czech Poland27 1185|11.85 2085|20.85 31855|5:18.55 524|5.24 780|7.80 9999999999|? 6
9. Szymon Demko Poland8 2086|20.86 9999999999|? 99999999999| 701|7.01 99999999999| 2707|27.07 6
10. Radosław GołeckiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
11. Marcin Gzik Poland13 1374|13.74 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
12. Oskar IwaszkiewiczPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 5
13. Cezary JakubowskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 5
14. Dominik Jakubowski Poland10 1190|11.90 3075|30.75 7367|1:13.67 507|5.07 458|4.58 99999999999|6
15. Tomas Jankauskas Lithuania43 886|8.86 1462|14.62 99999999999| 306|3.06 718|7.18 582|5.82 6
16. Michał Jankowski Poland5 5779|57.79 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999|4
17. Oskar Kaczmarek Poland38 1384|13.84 2286|22.86 99999999999| 337|3.37 922|9.22 99999999999|6
18. Jan KamińskiPoland0 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 6
19. Mikołaj Kamiński Poland18 1247|12.47 2828|28.28 99999999999| 577|5.77 99999999999| 99999999999|6
20. Kacper Kłos Poland9 1712|17.12 9999999999|? 99999999999| 458|4.58 988|9.88 685|6.85 5
21. Tymon Kolasiński Poland71 639|6.39 99999999999| 99999999999| 172|1.72 186|1.86 315|3.15 4
22. Laura Kowalska Poland8 2510|25.10 99999999999| 99999999999| 950|9.50 1685|16.85 9999999999|? 6
23. Mateusz Krzemiński Poland11 2408|24.08 99999999999| 99999999999| 784|7.84 99999999999| 99999999999|6
24. Piotr Kuchta Poland58 1177|11.77 2758|27.58 28664|4:46.64 376|3.76 447|4.47 957|9.57 6
25. Hubert Kwasigroch Poland31 821|8.21 1811|18.11 99999999999| 333|3.33 596|5.96 721|7.21 6
26. Oskar Lewandowski Poland28 1940|19.40 99999999999| 99999999999| 682|6.82 1078|10.78 99999999999|6
27. Grzegorz Łucki Poland9 1178|11.78 1531|15.31 21628|3:36.28 447|4.47 99999999999| 99999999999|6
28. Patrycja Michalska Poland73 1221|12.21 2754|27.54 99999999999| 518|5.18 879|8.79 998|9.98 6
29. Mikołaj Miernik Poland6 1715|17.15 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|5
30. Patryk Milewczyk Poland47 1629|16.29 99999999999| 7072|1:10.72 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
31. Paweł Murawski Poland13 1138|11.38 2414|24.14 12428|2:04.28 487|4.87 663|6.63 1570|15.70 6
32. Małgorzata Nowagiel Poland22 1179|11.79 99999999999| 99999999999| 429|4.29 644|6.44 99999999999|6
33. Bartosz Ochał Poland35 1200|12.00 3426|34.26 99999999999| 374|3.74 636|6.36 402|4.02 6
34. Bartłomiej Olechno Poland10 1584|15.84 3016|30.16 18993|3:09.93 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
35. Igor Ośmiałowski Poland45 775|7.75 1368|13.68 99999999999| 269|2.69 473|4.73 508|5.08 6
36. Grzegorz Pacewicz Poland44 1609|16.09 3373|33.73 5350|53.50 659|6.59 1493|14.93 901|9.01 6
37. Jakub Pacewicz Poland25 1379|13.79 99999999999| 99999999999| 496|4.96 600|6.00 687|6.87 6
38. Kamil Pawlak Poland61 1350|13.50 3489|34.89 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
39. Nikodem PawłowskiPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|6
40. Marek Pepke Poland41 1253|12.53 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
41. Michał Pleskowicz Poland103 705|7.05 1071|10.71 8572|1:25.72 198|1.98 469|4.69 99999999999|6
42. Adam Polkowski Poland111 985|9.85 3717|37.17 17486|2:54.86 376|3.76 809|8.09 1014|10.14 6
43. Owidiusz Pryk Poland66 1833|18.33 99999999999| 99999999999| 600|6.00 374|3.74 99999999999|6
44. Przemysław Rogalski Poland119 1129|11.29 1735|17.35 99999999999| 306|3.06 312|3.12 431|4.31 6
45. Daniel Samoszyn Poland20 1224|12.24 2329|23.29 99999999999| 363|3.63 365|3.65 400|4.00 6
46. Jakub Sikora Poland6 1488|14.88 2865|28.65 28245|4:42.45 555|5.55 99999999999| 99999999999|6
47. Wiktor Smorąg Poland29 1316|13.16 2987|29.87 99999999999| 310|3.10 663|6.63 532|5.32 4
48. Marcin Stachura Poland79 948|9.48 1932|19.32 99999999999| 376|3.76 601|6.01 532|5.32 6
49. Tomasz Stawicki Poland14 1482|14.82 3748|37.48 99999999999| 495|4.95 788|7.88 788|7.88 5
50. Wojciech Szatanowski Poland152 966|9.66 1644|16.44 5108|51.08 288|2.88 489|4.89 565|5.65 6
51. Stanisław Szyszka Poland24 1097|10.97 99999999999| 99999999999| 370|3.70 99999999999| 1173|11.73 6
52. Adam Tesarowski Poland3 3661|36.61 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 1636|16.36 4
53. Mateusz Tesarowski Poland5 2033|20.33 9999999999|? 99999999999| 691|6.91 940|9.40 1078|10.78 5
54. Dennis van Enckevort Netherlands37 2241|22.41 99999999999| 99999999999| 626|6.26 740|7.40 1278|12.78 6
55. Robert WajorasPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 6
56. Karolina Wiącek Poland94 1780|17.80 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
57. Michał Wojcieszek Poland48 882|8.82 1741|17.41 22019|3:40.19 223|2.23 358|3.58 452|4.52 6
58. Grzegorz Wrzosek Poland7 3229|32.29 99999999999| 99999999999| 458|4.58 880|8.80 1067|10.67 5
59. Mikołaj Zubowicz Poland12 1017|10.17 1968|19.68 99999999999| 268|2.68 433|4.33 99999999999|5
60. Marta Żywicka Poland38 1901|19.01 99999999999| 99999999999| 780|7.80 895|8.95 99999999999|6
Suma: Sum:593415504135
HourEventRoundFormatCutoffLimitProceed
08:0008:30Registration     
08:3008:40Welcome time     
08:4009:302x2x2Combined I RoundAverage of 51 of 2 < 10.001:0075%
09:3010:253x3x3 One-handedCombined FinalAverage of 51 of 2 < 35.005:00 
10:2511:20PyraminxCombined I RoundAverage of 51 of 2 < 10.001:0012
11:2012:403x3x3I roundAverage of 5 10:0075%
12:4013:10Break     
13:1013:503x3x3 BlindfoldedCombined FinalBest of 3 14:00 for all attempts 
13:5014:40SkewbCombined FinalAverage of 51 of 2 < 12.001:00 
14:4015:202x2x2SemifinalAverage of 5 1:0012
15:2016:053x3x3SemifinalAverage of 5 5:0012
16:0516:252x2x2FinalAverage of 5 1:00 
16:2516:45PyraminxFinalAverage of 5 1:00 
16:4516:55Break     
16:5517:453x3x3FinalAverage of 5 1:00 
17:4518:00Winning ceremony     

REGULAMIN TURNIEJU
GLS Cup IV 2016

3 września 2016

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS Cup IV 2016
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, Speedcube, 2Fast Studio
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 3 września 2016
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 60 osób
    9. Konkurencje:
      • Kostka Rubika,
      • Kostka Rubika jedną ręką
      • Kostka Rubika bez patrzenia
      • 2x2x2
      • Skewb
      • Piramida
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju, lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 15 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”,
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną, czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, medale, Trofea, Bony do sklepu Speeedcube)
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy