GLS Cup V 2017


  • Data wydarzenia Date of event
    21 października 2017 r. - 22 października 2017 r. 21 October 2017 - 22 October 2017
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Wydarzenie na FB Facebook event
  • Delegaci WCA WCA Delegates
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    2x2x2,
    4x4x4,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 fewest moves,
    3x3x3 blindfolded,
    Pyraminx,
    Skewb
    3x3x3,
    2x2x2,
    4x4x4,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 fewest moves,
    3x3x3 blindfolded,
    Pyraminx,
    Skewb
  • Wpisowe Entry fee
    35 PLN + ew. koszt posiłków meal price

    płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    95 1050 1764 1000 0091 1652 5206

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup V 2017” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup V 2017”
  • Limit zawodników Competitors limit
    75
  • Start rejestracji Start of registration
    1 października 2017 r. 1 October 2017
  • Koniec rejestracji End of registration
    18 października 2017 r. 18 October 2017

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
  Imię i nazwisko Full name Państwo Country324ohfmbfpskgw
1. Krzysztof Bober Poland68 1087|10.87 374|3.74 4818|48.18 3162|31.62 28|28 1978|19.78 634|6.34 815|8.15 6
2. Michał Bogdan Poland93 1097|10.97 412|4.12 99999999999| 1679|16.79 99999999999| 4196|41.96 99999999999| 99999999999|6
3. Rafał Borkowski Poland20 1097|10.97 315|3.15 5221|52.21 2563|25.63 99999999999| 99999999999| 99999999999| 478|4.78 6
4. Krzysztof BruskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 4
5. Witali Bułatow Poland81 1327|13.27 448|4.48 99999999999| 99999999999| 31|31 3004|30.04 99999999999| 99999999999|6
6. Łukasz Burchard Poland9 1889|18.89 550|5.50 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 900|9.00 688|6.88 6
7. Maciej Czapiewski Poland57 784|7.84 135|1.35 3095|30.95 1506|15.06 32|32 51667|8:36.67 247|2.47 340|3.40 6
8. Filip DabkowskiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 5
9. Paweł DembickiPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999|4
10. Jakub Dutkiewicz Poland25 1654|16.54 468|4.68 16226|2:42.26 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 903|9.03 1066|10.66 6
11. Tymoteusz Dziełak Poland7 1461|14.61 639|6.39 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 484|4.84 849|8.49 4
12. Piotr Frankowski Poland60 1085|10.85 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 16675|2:46.75 99999999999| 99999999999|6
13. Szymon Glura Poland11 2029|20.29 670|6.70 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 930|9.30 1340|13.40 4
14. Kacper Grzelakowski Poland17 1229|12.29 286|2.86 7074|1:10.74 3196|31.96 99999999999| 99999999999| 568|5.68 397|3.97 5
15. Jan Grzyb Poland9 2179|21.79 537|5.37 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1005|10.05 861|8.61 4
16. Szymon HofmanPoland0 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|5
17. Kalina Jakubowska Poland101 933|9.33 522|5.22 4173|41.73 1938|19.38 29|29 9999999999|? 903|9.03 99999999999|6
18. Marcin Jakubowski Poland120 1198|11.98 315|3.15 4588|45.88 2130|21.30 24|24 12114|2:01.14 549|5.49 566|5.66 6
19. Dawid JaśkiewiczPoland0 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999|5
20. Jan Jucewicz Poland5 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|5
21. Oskar Kaczmarek Poland36 1413|14.13 337|3.37 8373|1:23.73 2439|24.39 99999999999| 99999999999| 922|9.22 99999999999|6
22. Mikołaj Kamiński Poland18 1247|12.47 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
23. Paweł Kamiński Poland13 1825|18.25 657|6.57 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999|6
24. Paweł Kamiński Poland13 3019|30.19 1189|11.89 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 627|6.27 731|7.31 4
25. Dominik Kasprzak Poland33 1825|18.25 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
26. Kinga Klonowska Poland13 1339|13.39 361|3.61 6653|1:06.53 99999999999| 99999999999| 99999999999| 870|8.70 696|6.96 4
27. Jonatan Kłosko Poland80 806|8.06 99999999999| 3550|35.50 1878|18.78 24|24 99999999999| 375|3.75 251|2.51 6
28. Wojciech Knott Poland103 875|8.75 302|3.02 2893|28.93 1470|14.70 29|29 9726|1:37.26 409|4.09 439|4.39 6
29. Tymon Kolasiński Poland69 642|6.42 172|1.72 2647|26.47 1527|15.27 99999999999| 99999999999| 186|1.86 315|3.15 4
30. Karol Konopka Poland2 1735|17.35 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
31. Oskar KrzaczekPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
32. Piotr Kuchta Poland58 1177|11.77 376|3.76 5863|58.63 2758|27.58 24|24 28664|4:46.64 447|4.47 957|9.57 6
33. Marcin Kupis Poland16 1660|16.60 557|5.57 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1243|12.43 99999999999|3
34. Hubert Kwasigroch Poland30 821|8.21 333|3.33 3549|35.49 1811|18.11 31|31 9999999999|? 596|5.96 721|7.21 6
35. Oskar Lewandowski Poland28 1940|19.40 682|6.82 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1078|10.78 99999999999|6
36. Damian Malinowski Poland27 1460|14.60 423|4.23 6845|1:08.45 2535|25.35 46|46 99999999999| 717|7.17 611|6.11 5
37. Patrycja Michalska Poland71 1221|12.21 518|5.18 4435|44.35 2806|28.06 28|28 99999999999| 879|8.79 998|9.98 6
38. Patryk Milewczyk Poland46 1629|16.29 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 7072|1:10.72 99999999999| 99999999999|6
39. Jakub MularczykPoland0 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 5
40. Małgorzata Nowagiel Poland22 1179|11.79 429|4.29 6709|1:07.09 99999999999| 99999999999| 99999999999| 644|6.44 99999999999|6
41. Igor Ośmiałowski Poland43 775|7.75 269|2.69 4151|41.51 1368|13.68 99999999999| 99999999999| 473|4.73 508|5.08 6
42. Grzegorz Pacewicz Poland42 1609|16.09 659|6.59 6411|1:04.11 3373|33.73 27|27 5350|53.50 1493|14.93 901|9.01 6
43. Jakub PawlakPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 5
44. Marek Pepke Poland39 1253|12.53 549|5.49 99999999999| 1955|19.55 22|22 99999999999| 624|6.24 99999999999|6
45. Maksymilian Piskorowski Poland15 1017|10.17 401|4.01 4324|43.24 2271|22.71 36|36 99999999999| 648|6.48 1219|12.19 6
46. Adam Polkowski Poland108 985|9.85 99999999999| 99999999999| 99999999999| 29|29 17486|2:54.86 99999999999| 99999999999|6
47. Aleksander PontoPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999|5
48. OSKAR PontoPoland0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 5
49. Przemysław Rogalski Poland111 1134|11.34 310|3.10 4293|42.93 1735|17.35 27|27 22633|3:46.33 332|3.32 431|4.31 6
50. Paweł RybakPoland0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
51. Michał Rzewuski Poland80 679|6.79 194|1.94 2893|28.93 1163|11.63 30|30 99999999999| 383|3.83 233|2.33 6
52. Marcin Stachura Poland77 948|9.48 376|3.76 4589|45.89 1932|19.32 23|23 20272|3:22.72 601|6.01 532|5.32 6
53. Jakub Sygit Poland6 2196|21.96 537|5.37 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 573|5.73 860|8.60 5
54. Wojciech Szatanowski Poland150 966|9.66 288|2.88 4131|41.31 1644|16.44 23|23 5108|51.08 489|4.89 631|6.31 6
55. Malwina Szopińska Poland16 1481|14.81 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|4
56. Piotr Szulc Poland17 2054|20.54 701|7.01 9999999999|? 99999999999| 54|54 99999999999| 1038|10.38 1668|16.68 5
57. Mateusz Szwugier Poland41 1070|10.70 331|3.31 7014|1:10.14 3299|32.99 30|30 13108|2:11.08 302|3.02 546|5.46 6
58. Stanisław Szyszka Poland22 1097|10.97 370|3.70 4774|47.74 2173|21.73 99999999999| 5073|50.73 539|5.39 1173|11.73 6
59. Ignacy Turek Poland7 1891|18.91 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|3
60. Szymon Walczak Poland2 2319|23.19 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
61. Karolina Wiącek Poland91 1780|17.80 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
62. Michał Wojcieszek Poland46 882|8.82 223|2.23 4499|44.99 1775|17.75 25|25 22019|3:40.19 358|3.58 452|4.52 6
63. Michał Wroński Poland15 1314|13.14 526|5.26 7206|1:12.06 3141|31.41 99999999999| 4202|42.02 804|8.04 99999999999|6
64. Dylan Wyrzkowski Poland7 2473|24.73 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999|4
65. Patryk Zawieja Poland32 887|8.87 336|3.36 4036|40.36 1697|16.97 99999999999| 5825|58.25 718|7.18 551|5.51 6
66. Szymon Zborowski Poland3 1645|16.45 694|6.94 7137|1:11.37 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|6
67. Marek Zgrzywa Poland11 2235|22.35 510|5.10 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1049|10.49 1495|14.95 5
68. Marta Żywicka Poland38 1901|19.01 780|7.80 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 895|8.95 99999999999|6
Suma: Sum:6552403323224738
HourEventRoundFormatCutoffLimitProceed
SATURDAY
8:30 9:30 3x3x3 FM

Final

Best of 3

 60:00 
9:55 10:55 3x3x3 FMFinal Best of 3 60:00 
11:2012:20 3x3x3 FMFinalBest of 3 60:00 
12:2012:50 Rejestracja     
12:50 13:40 PyraminxI Combined RoundAverage of 51 of 2 < 10.00 3:00 10
 13:40 14:15 Lunch break     
14:15 14:35 Pyraminx FinalAverage of 5 3:00 
14:35 15:45 4x4x4 I Combined RoundAverage of 51 of 2 < 1:10  4:008
15:45 16:35 Skewb  I Combined RoundAverage of 5 1 of 2 < 10.001:00 10
 16:35 17:20 2x2x2I Combined RoundAverage of 5  1 of 2 < 6.00 1:00 75%
17:20 17:40 4x4x4 FinalAverage of 5  4:00 
17:4018:00SkewbFinalAverage of 5 1:00 
SUNDAY
9:0010:00 3x3x3 OH I Combined RoundAverage of 51 of 2 < 30.00 4:0010
10:0010:30 2x2x2SemifinalAverage of 5  1:00 10
10:30 10:55 3x3x3 OH FinalAverage of 5  3:00 
 10:5511:50 3x3x3 BLD I Combined Round Best of 3  12:00 for all attempts 8
11:50 13:30 3x3x3 I Combined RoundAverage of 5 10 min 75%
13:30 14:10 Lunch break     
 14:1014:35 3x3x3 BLDFinalBest of 3  10:00 for all attempts 
14:3515:30 3x3x3 Semifinal Average of 5 

 5 min

12 
 15:3015:55 2x2x2FinalAverage of 5  1:00 
16:00 16:50 3x3x3 FinalAverage of 5 3:00 
17:00 17:15Winning ceremony     

REGULAMIN TURNIEJU
GLS V 2017

21-22 października 2017

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS CUP V 2017
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, SpeedCube
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 21-22 października 2017
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 75 osób
    9. Konkurencje:
      • 3x3x3 
      • 2x2x2
      • 4x4x4
      • 3x3x3 fewest moves
      • 3x3x3 blindfolded
      • 3x3x3 one-handed
      • Pyraminx
      • Skewb
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 35 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek, będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom.
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”.
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, Medale, Trofea, Bony do sklepu SpeedCube).
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody, jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy